“Nar” qəbul imtahanlarında ən yüksək nəticə göstərmiş abituriyentləri mükafatlandırdı
“Nar” korporativ sosial məsuliyyət (KSM) strategiyası çərçivəsində ötən il olduğu kimi bu il də ali məktəblərə qəbul imtahanları zamanı ən yüksək nəticə göstərərək 700 bal toplamış abituriyentləri dəyərli hədiyyələrlə mükafatlandırdı. 14 avqust 2018-ci il tarixdə ictimaiyyət və media nümayəndələrinin iştirakı ilə keçirilən tədbir modern.az saytı ilə birgə təşkil edildi. Mükafatlandırma mərasimində Azərbaycanın müxtəlif bölgələrini təmsil edən və ilin ən uğurlu abituriyenti adını qazanan 29 gəncə “Nar” operatoru adından ən müasir smartfonlar, eləcə də mobil internet və zənglər üçün balans təqdim edildi.
Tədbirdə iştirak edən qonaqlar abituriyentlərlə yaxından tanış olmaq və onları şəxsən təbrik etmək imkanı qazandılar. “Nar” operatorunun ictimaiyyətlə əlaqələr üzrə rəhbəri Əziz Axundov da, öz növbəsində, gəncləri təbrik edərək onlara gələcək karyeralarında müvəffəqiyyətlər arzuladı:
“Gənclərimizin ildən-ilə göstərdikləri daha yüksək nəticələr bizi çox fərəhləndirir. Yüksək əzmkarlıq və çalışqanlıq kimi xüsusiyyətlər sayəsində əldə edilən bu nailiyyətə görə gənclərimizi təbrik etmək “Nar” olaraq bizim üçün də artıq xoş bir ənənəyə çevrilmişdir. Əminəm ki, bu, daha böyük uğurların başlanğıcıdır”, - deyə Əziz Axundov qeyd etdi.
Təhsil “Nar” operatorunun KSM strategiyasının ən vacib istiqamətlərindən biridir. Gənclərdə oxumaq həvəsi oyatmaq, layiqli təhsil almaları üçün onlarda motivasiya yaratmaq mobil operatorun ən ümdə məqsədlərindən biridir. Təhsil və maariflənmənin inkişafına xüsusi önəm verən “Nar” bu kimi təşəbbüslərlə tələbələrə dərslərində daha uğurlu olmaları üçün əlavə stimul verməyə çalışır.

Nar awards the enrollees who demonstrated the highest results during the university entrance examinations
Within the framework of its corporate social responsibility (CSR) strategy, just as the last year, has presented valuable prizes to applicants, who have demonstrated the highest results during the examinations for entrance to higher education institutions, by scoring 700 points. At the awards ceremony, held in cooperation with modern.az website on 14th of August 2018 with participation of public and media representatives, 29 most successful young enrollees of the year, representing various regions of Azerbaijan, were awarded with latest smartphones, along with balance for internet and calls.
The guests of the event had a chance to get acquainted and personally congratulate the enrollee. The head of public relations of Aziz Akhundov has also congratulated the young enrollees and wished them success in their future careers:
‘We are very pleased to see that achievements of our youth get better year after year. Nar has a good tradition of congratulating our youth with their success, achieved by showing insistence and diligence. I am confident that this is a beginning of even greater achievements’ noted Aziz Akhundov.
Education is one of the most important directions of the operator’s CSR strategy. Influencing the thirst of knowledge among the youth and motivating them to get a worthy education is one of the main objectives, pursued by the mobile operator. Nar pays a special importance to education and enlightenment and by implementing such initiatives contributes to providing additional motivation to student for them to become even more successful in their studies.