Sərfəli mobil operator Nar “Çoox Şanslı” stimullaşdırıcı lotereyası çərçivəsində növbəti qalibini təbrik edib. Belə ki, onuncu “Haval H6 Ultra” avtomobilinin sahibi Valeh Həsənov olub. Nar qalibi təbrik edərək ona avtomobilin açarlarını təqdim edib. Avtomobil tirajı ilə yanaşı, lotereyada “Xiaomi Redmi Note 14 Pro” smartfonunu qazanan üç Nar abunəçisi – Aris Salayev, İsmail İsgəndərov və Pərviz Hümbətov hədiyyələrini böyük sevinclə təhvil alıblar.
Qeyd edək ki, qaliblər təsadüfi seçimlə müəyyən olunub və nəticələr canlı yayımda elan edilib. “Çoox Şanslı” lotereyası 31 dekabra qədər davam edəcək və 11-ci, yəni sonuncu “Haval H6 Ultra” avtomobili, eləcə də lotereyanın böyük final hədiyyəsi olan “Li L9 Ultra” avtomobili üzrə tiraj isə 7 yanvar tarixində baş tutacaq.

The 10th car winner announced in Nar’s “Çoox Şanslı” lottery
Affordable mobile operator Nar has congratulated its next winner within the framework of the “Çoox Şanslı” promotional lottery. The owner of the tenth Haval H6 Ultra vehicle is Valeh Hasanov. Nar congratulated the winner and presented the car keys. Alongside the car draw, three Nar subscribers — Aris Salayev, Ismail Isgandarov and Parviz Humbatov — who won Xiaomi Redmi Note 14 Pro smartphones also received their prizes with great excitement.
It should be noted that the winners were determined through a random draw, with the results announced live. The “Çoox Şanslı” lottery will continue until December 31, while the draw for the 11th and final Haval H6 Ultra vehicle, as well as the lottery’s grand prize — the Li L9 Ultra automobile — will take place on January 7.