“Nar”ın Baş icraçı direktoru: “Üstün xidmət müştərilər qarşısında əsas vədimiz və öhdəliyimizdir”
Bunu “Azerfon” MMC-nin Baş icraçı direktoru Qunnar Panke Trend İnformasiya Agentliyinə müsahibəsində bildirib. Onun sözlərinə görə, mobil operatorun məqsədi müştərilər üçün həm sərfəli, həm də keyfiyyətli xidmət təqdim etməkdir. Bunun üçün mobil operator xidmət və satış mərkəzlərini yeniləməklə tamamilə yeni müştəri xidməti təcrübəsi və abunəçilərin real ehtiyaclarını qarşılayan məhsullar təqdim edir.
Q.Panke qeyd edib ki, ardıcıl olaraq 2 il “Nar”ın müştəri məmnuniyyəti indeksi üzrə lider olması da təsdiqləyir ki, abunəçilər mobil operatorun təkliflərini qiymətləndirir və ona güvənirlər: “Müştəriyönümlülük konsepsiyası bizi bütün prioritetlərimizə doğru istiqamətləndirir, xüsusilə təkliflərimizi hazırlamaqda, müştərilərimiz ilə qarşılıqlı münasibət qurmaqda bizi müşayiət edir. Müştəri ehtiyaclarını ən yaxşı anlayan mobil operator kimi bazarda lider mövqeyimizi qorumağa çalışırıq”.
“Nar”ın bütün ölkə ərazisində LTE/LTE-A texnologiyalı baza stansiyalarının sayını artırması nəticəsində 2021-ci ilin birinci rübü ərzində 4G istifadəçilərinin sayı 32% artıb. Q.Panke əlavə edib ki, işğaldan azad edilmiş əraziləri müasir və dayanıqlı şəbəkə ilə təmin etmək mobil operatorun prioritetlərindən biridir. Artıq Şuşa, Cəbrayıl, Hadrut qəsəbəsi də daxil olmaqla Xocavənd keyfiyyətli və kəsintisiz mobil şəbəkə ilə əhatə olunub. Mobil operatorun gələcək planları və hədəfləri barədə ətraflı danışan “Azerfon”un Baş İcraçı direktoru Q.Pankenin Trend İnformasiya Agentliyinə geniş müsahibəsini aşağıdakı keçiddən oxumaq olar: https://az.trend.az/business/economy/3454487.html

Главный исполнительный директор Nar: «Обеспечение наилучшего обслуживания клиентов - это наше вдохновение и приверженность к своим клиентам!»
Обеспечение наилучшего обслуживания клиентов - это наше вдохновение и приверженность к своим клиентам». Об этом заявил генеральный директор Azerfon Гуннар Панке в интервью информационному агентству Trend. По его словам, цель мобильного оператора - предоставить клиентам как доступные, так и качественные услуги. Для этого мобильный оператор обновляет центры обслуживания и продаж для предоставления совершенно нового опыта обслуживания клиентов, а также предлагает продукты, отвечающие реальным потребностям абонентов.
Панке отметил, что лидерство Nar по индексу удовлетворенности клиентов в течение двух лет подряд подтверждает, что абоненты ценят предложения мобильного оператора и доверяют им. Концепция клиентоориентированности направляет нас во всех наших приоритетах, в особенности во время формирования предложений и создания взаимоотношений с клиентами. Мы стремимся сохранить лидирующие позиции на рынке в качестве оператора мобильной связи, который лучше всего понимает потребности клиентов».
В результате увеличения со стороны Nar количества базовых станций LTE/LTE-A по всей стране, в первом квартале 2021 года, количество пользователей 4G увеличилось на 32%. Панке добавил, что одним из приоритетов мобильного оператора является обеспечение освобожденных территорий современной и стабильной сетью. Шуша, Джебраил и Ходжавенд, включая поселок Гадрут, уже обеспечены качественной и бесперебойной сетью. Интервью генерального директора «Azerfon» Г. Панке информационному агентству Trend, в котором подробно рассказывается о планах и задачах мобильного оператора на будущее, можно прочитать по следующей ссылке: https://www.trend.az/business/3446848.html