“Nar”dan koronavirusla mübarizə aparan həkimlərə növbəti rabitə dəstəyi
Koronavirus (COVID-19) infeksiyasının davam etdiyi müddətdə “Nar” virusla mübarizə aparan həkimləri növbəti dəfə pulsuz rabitə ilə təmin edib. Səhiyyə Nazirliyinin təqdim etdiyi siyahı əsasında “COVID-19” infeksiyası ilə mübarizə aparan bir sıra xəstəxanaların həkimlərinin “Nar” nömrələrinin balansına 2 ay müddətində 50 AZN yüklənəcək. Məqsəd  həkimlərin koronavirus infeksiyasına yoluxmuş şəxslərlə mütəmadi ünsiyyətdə olmalarını təmin etməkdir.
Xatırladaq ki, mobil operator bundan əvvəl də koronavirusun yayılmasının qarşısını almağa çalışan tibb personalını, o cümlədən, xüsusi rejimli xəstəxanalarda nəzarətdə olan şəxsləri pulsuz mobil rabitə ilə təmin etmişdi. Bundan başqa “Nar” koronavirus (COVID-19) infeksiyasının ölkə ərazisində yayılmasının qarşısının alınması məqsədilə bir sıra mühüm sosial layihələrdə aktiv iştirak edib.

“Nar” продолжает предоставлять бесплатное общение врачам, борющимся с коронавирусом
Во период продолжающееся коронавирусом (COVID-19) заражения “Nar” в очередной раз предоставил бесплатное общение врачам, борющимся с вирусом. На основании списка, предоставленным Министерством Здравохранения баланс номеров “Nar” врачей ряда больниц, борющиеся с инфекцией COVID-19 будет пополнен на 50 манат.
Целью этого является обеспечение регулярного контакта врачей с людьми, инфицированными коронавирусом.
Следует отметить, что и ранее мобильный оператор предоставлял бесплатную мобильную связь медицинскому персоналу, который пытается предотвратить распространение коронавируса, в том числе людям, находящимся под контролем в специализированных больницах. Кроме того, “Nar” принимал активное участие в ряде важных социальных проектах по предотвращению распространения коронавируса (COVID-19) в стране.