Nar ilin ən uğurlu abituriyentlərini mükafatlandırdı
Ölkənin sərfəli mobil operatoru mövqeyini qoruyan “Nar” uzunmüddətli sosial layihələrə dəstəyini davam etdirir. Belə ki, mobil operator 2024-2025-ci tədris ilində ali məktəblərə qəbul imtahanlarında ən yüksək nəticə göstərən on abituriyenti xüsusi hədiyyələrlə təltif edib. Modern.az İnformasiya Agentliyinin dəstəyi ilə keçirilən bu layihə çərçivəsində tələbə adını qazananlara operatordan qızıl nömrə, 700 AZN balans və müasir smartfonlar hədiyyə edilib.
Mükafatlandırma mərasimində tanınmış dövlət, ictimai-siyasi xadimlər və media nümayəndələri iştirak edərək ilin ən uğurlu abituriyentlərini təbrik ediblər. Tədbirdə “Ümid var” İnklüziv Yaradıcılıq Birliyi və “Azərbaycan Uşaqları” İctimai Birliyinin üzvləri musiqi və rəqs ifaları ilə çıxış ediblər. Bu performans, eləcə də “Nar”ın sosial layihələrində inklüzivliyə verdiyi xüsusi önəm tədbir iştirakçıları tərəfindən böyük maraqla qarşılanıb.
“Nar”ın baş icraçı direktoru Qunnar Panke tədbirdə çıxış edərək gəncləri təbrik edib, onlara gələcəkdə uğurlar arzulayıb: “Bu nailiyyətiniz yalnız universitet qapılarını deyil, yeni imkanları və düşüncə üfüqlərinizi də açır. "Nar" olaraq, biz inanırıq ki, təhsilə dəstək ölkənin gələcəyinə edilən ən dəyərli investisiyadır”.

«Nar» наградил самых успешных абитуриентов этого года
Оператор мобильной связи «Nar» сохраняющий позицию самого доступного в стране, продолжает поддержку долгосрочных социальных инициатив. В 2024–2025 учебном году компания наградила десять абитуриентов, показавших наивысшие результаты на вступительных экзаменах в вузы, особыми призами. В рамках проекта, реализованного при поддержке Информационного агентства Modern.az, победителям были вручены золотые номера, смартфоны и баланс в размере 700 AZN.
На церемонии награждения присутствовали известные государственные и общественно-политические деятели, а также представители СМИ, которые поздравили самых успешных абитуриентов года. Участники «Umid Var» Инклюзивного творческого объединения и Общественного союза «Дети Азербайджана» представили музыкальные и танцевальные номера. Их выступления, как и особое внимание «Nar» к инклюзивности в социальных проектах, были тепло встречены гостями мероприятия.
Генеральный директор «Nar» Гуннар Панкке выступил на церемонии, поздравил студентов и пожелал им успехов в будущем: «Это достижение открывает не только двери университетов, но и новые возможности и горизонты мышления. Мы в «Nar» уверены, что поддержка образования — это самая ценная инвестиция в будущее нашей страны».