Nar ilin ən uğurlu abituriyentlərini mükafatlandırdı
Ölkənin sərfəli mobil operatoru mövqeyini qoruyan “Nar” uzunmüddətli sosial layihələrə dəstəyini davam etdirir. Belə ki, mobil operator 2024-2025-ci tədris ilində ali məktəblərə qəbul imtahanlarında ən yüksək nəticə göstərən on abituriyenti xüsusi hədiyyələrlə təltif edib. Modern.az İnformasiya Agentliyinin dəstəyi ilə keçirilən bu layihə çərçivəsində tələbə adını qazananlara operatordan qızıl nömrə, 700 AZN balans və müasir smartfonlar hədiyyə edilib.
Mükafatlandırma mərasimində tanınmış dövlət, ictimai-siyasi xadimlər və media nümayəndələri iştirak edərək ilin ən uğurlu abituriyentlərini təbrik ediblər. Tədbirdə “Ümid var” İnklüziv Yaradıcılıq Birliyi və “Azərbaycan Uşaqları” İctimai Birliyinin üzvləri musiqi və rəqs ifaları ilə çıxış ediblər. Bu performans, eləcə də “Nar”ın sosial layihələrində inklüzivliyə verdiyi xüsusi önəm tədbir iştirakçıları tərəfindən böyük maraqla qarşılanıb.
“Nar”ın baş icraçı direktoru Qunnar Panke tədbirdə çıxış edərək gəncləri təbrik edib, onlara gələcəkdə uğurlar arzulayıb: “Bu nailiyyətiniz yalnız universitet qapılarını deyil, yeni imkanları və düşüncə üfüqlərinizi də açır. "Nar" olaraq, biz inanırıq ki, təhsilə dəstək ölkənin gələcəyinə edilən ən dəyərli investisiyadır”.

Nar, maintaining its position as the most affordable mobile operator in the country, continues to support long-term social initiatives. For the 2024–2025 academic year, Nar awarded the ten students who achieved the highest scores in university entrance exams with special prizes. Within the framework of this project, organized with the support of Modern.az Information Agency, the awardees received golden numbers, smartphones, and a balance of 700 AZN.
The award ceremony was attended by prominent state officials, public figures, and media representatives, who extended their congratulations to the most successful students of the year. Members of the “Umid Var” Inclusive Creativity Union and the “Children of Azerbaijan” Public Union also performed music and dance pieces, which, along with Nar’s special emphasis on inclusivity across its social projects, were warmly welcomed by the audience.
Nar’s CEO, Gunnar Pahnke, congratulated the students during his speech and wished them success in their future endeavors: “This achievement opens not only the doors of universities but also new opportunities and horizons of thought. At Nar, we believe that supporting education is the most valuable investment in the future of our country.”