“Nar+” tətbiqi ilə hesabını evdən idarə et!
“Nar” koronavirus (COVID-19) pandemiyası ilə əlaqədar olaraq abunəçilərini, təhlükəsizliklərini təmin etmək məqsədilə “Nar+” tətbiqindən yararlanmağa çağırır. Bu tətbiq abunəçilərə evlərindən çıxmadan, 24/7 rejimində fəaliyyət göstərən müştəri xidmətlərindən yararlanmaq imkanı verir. Belə ki, “Nar+” tətbiqi ilə abunəçilər bir neçə saniyə ərzində özlərinə ən uyğun tarifə qoşula, mövcud tarifi dəyişə, yeni internet paketi sifariş edə, bonuslarını yoxlaya və yeniləyə bilərlər. Tətbiqlə abunəçilər balanslarının sərfiyyatı haqqında izahlı qaiməni də əldə edə bilərlər. Qeyd edək ki, “Nar+” tətbiqini “AppStore” və “PlayStore”dan yükləmək mümkündür.
“Nar+” mobil tətbiqi ilə yanaşı abunəçilər mobil operatorun rəsmi sosial media səhifələrindən (“Facebook”, “İnstagram”“Twitter”) və gücləndirilmiş rejimdə fəaliyyət göstərən 777 Çağrı Mərkəzinin xidmətlərindən yararlana bilərlər.
Xatırladaq ki, “Nar”, koronavirus (“COVID-19”) infeksiyasının geniş yayılmasının qarşısının alınması məqsədilə yaradılmış Koronavirusla Mübarizəyə Dəstək Fonduna 500 min AZN ianə, eyni zamanda xüsusi rejimli xəstəxanalarda çalışan tibb personalını və nəzarətdə olan pasiyentləri pulsuz rabitə ilə təmin edib. Bundan başqa, bütün “Nar” abunəçiləri üçün İcbari Tibbi Sığorta üzrə Dövlət Agentliyinin 1542 qaynar xətt nömrəsinə zənglər tamamilə ödənişsiz olub.

Manage your account at home with Nar+!
Nar calls its subscribers to use Nar+ application to ensure their safety amid the spread of Coronavirus (COVID-19) pandemic. This application allows users to benefit from customer services operating in 24/7 mode without leaving their home premises.  Thus, Nar+ enables subscribers to get information about tariffs within a few seconds, connect to the most appropriate tariff, change the existing tariff, order a new internet package, check and renew their bonuses. The users may also get detailed information on the consumption of their balance. Note that you can download the Nar+ app from AppStore and PlayStore
Along with Nar+, subscribers may also use services of the mobile operator via official social media pages (Facebook, İnstagram and Twitter) and Call Center (777) operating in enhanced mode.
It should be noted that Nar donated AZN 500,000 to the Fund to Support Fight Against Coronavirus, established to prevent the spread of coronavirus (COVID-19). The mobile operator also provided free communication to healthcare staff and patients under control in special hospitals. In addition, Nar made all calls to hotline service (1542) of the State Agency for Compulsory Medical Insurance completely free of charge for all subscribers.