“Nar” şəhid övladları üçün təşkil olunan “YAŞAT” Düşərgəsinə dəstək oldu
“Nar” “YAŞAT” Fondunun və “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının birgə təşkilatçılığı ilə şəhid övladları üçün həyata keçirilən üçüncü “YAŞAT” düşərgəsində iştirak edib. “Nar”ın da dəstəkçilərindən olduğu layihənin əsas məqsədi torpaqlarımızın azadlığı uğrunda canından keçmiş səhid övladlarının yay tətillərinin səmərəli keçirilməsinə və onların şəxsi inkişaflarına dəstək olmaqdır.
Mobil operator düşərgənin 3-cü həftəsində 40-dan çox iştirakçı üçün Diksiya Akademiyası ilə birgə Azərbaycan dilində səlis nitq bacarıqları üzrə interaktiv təlim təşkil edib, uğurlu çıxışların ən vacib elementləri öyrədilib. Təlimin sonunda iştirakçılara “Nar” tərəfindən dəyərli hədiyyələr təqdim olunub.
Qeyd edək ki, “Nar” şəhid övladlarının təhsilinə dəstək istiqamətində müxtəlif təqaüd proqramları həyata keçirmiş və sosial layihələrə müəlliflik etmişdir. Layihələr haqqında daha ətraflı məlumatı nar.az/projects səhifəsindən əldə edə bilərsiniz.

Компания Nar поддержала летний лагерь “YAŞAT”, организованный для детей шехидов
Компания "Nar" совместно с фондом “YAŞAT” и организацией "Волонтеры ASAN” приняла участие в организации третьего летнего лагеря “YAŞAT” для детей шехидов.
Данный проект направлен, прежде всего, на организацию продуктивного летнего отдыха и содействие личностному развитию детей шехидов, павших за свободу нашей земли.
В ходе 3-й недели деятельности лагеря оператор мобильной связи “Nar” совместно с Академией Дикции организовал для более чем 40 участников интерактивный тренинг по развитию ораторских навыков на азербайджанском языке, в ходе которого были изучены основы успешного выступления перед публикой. В конце тренинга компания “Nar” вручила участникам ценные подарки.
Следует отметить, что «Nar» реализовывает различные стипендиальные программы и авторские социальные проекты с целью поддержки образования детей шехидов. Более подробную информацию о проектах вы можете получить на странице nar.az/projects.