“Nar” paytaxt və regionlarda yenilənmiş xidmət mərkəzlərini təqdim edir
Müştərilərin ehtiyaclarını qarşılamaqla keyfiyyətli xidmətlər təklif edən “Nar” satış və xidmət mərkəzlərini yeniləməyə davam edir. Mükəmməl müştəri təcrübəsi təqdim etmək məqsədilə mobil operator Fəvvarələr meydanı, “Elmlər Akademiyası”, “Sahil”, “Əhmədli” metrostansiyaları yaxınlığındakı, eləcədə Lənkəran, Şəki, Quba da daxil olmaqla 22 “Nar” xidmət mərkəzini tamamilə yeni konsepsiyada müştərilərin ixtiyarına verib.
“Nar” mərkəzlərdə rəqəmsal panellər quraşdıraraq ziyarətçilərin müasir üslubda məlumat və xidmət almasını təmin edir. Mağazalarda nömrələrin üzərində əməliyyatların aparılması, satışı da daxil olmaqla, müxtəlif növ xidmətlər təqdim edilir. Bundan başqa, yenilənmiş “Nar” mağazalarında mobil telefonların, cihazların və müxtəlif aksesuarların nağd və ya kredit ilə satışı da həyata keçirilir.
“Azerfon”un Baş İcraçı direktoru Qunnar Pankenin sözlərinə görə, şirkətin müştəriyönümlü strategiyasının bir hissəsi kimi, “Nar” həm Bakı, həm də bölgələrdə bütün satış və xidmət mərkəzlərini yeniləməyi hədəfləyib: “Pərakəndə satış kanallarımızın yenilənməsi layihəsinin ən vacib mərhələlərindən birini yekunlaşdırdıq, paytaxt və regionlar üzrə 22 “Nar” xidmət mərkəzini tamamilə yeni konsepsiyada müştərilərimizin ixtiyarına verdik. Artıq  yenilənmiş mağazalarımızda satış və xidmətlər vahid məkanda təqdim edilir. Müştərilərimizə daha yaxın olmaqla, məlumat və xidmətlərin daha rahat əldə edilməsini təmin edirik. Yenilənmiş mağazalar “Nar” brendinin müştəri yönümlü yanaşmasının daha da gücləndirilməsinə və müştərilərin mağaza təcrübəsinin mükəmməlləşdirilməsinə xidmət edir”.
Qeyd edək ki, sizə yaxın olan satış və xidmət mərkəzlərinin ünvanları haqqında ətraflı məlumatı nar.az/map internet səhifəsindən öyrənmək olar.

Nar’s renovates its service centers in Baku and regions
With an eye toward meeting the needs of customers, Nar continues to modernize its sales and service centers. Thus, the mobile operator opened 22 Nar service centers near the Fountain Square, Elmlar Academy, Sahil, Ahmadli metro stations, as well as Lankaran, Sheki and Guba in a completely new concept in order to provide a great customer experience.
Nar presents more effective and modern ways of getting information and services for its customers via digital panels installed in the centers. The stores offer a variety of services, including the number purchase and operations. In addition, the renovated Nar stores put up mobile phones, devices and various accessories for sale in cash or on credit.
According to Gunnar Pahnke, CEO of ‘Azerfon’, Nar aims to upgrade all sales and service centers in Baku and the regions as part of the company's customer-oriented strategy: ‘We have completed one of the most important stages of the project to upgrade our retail channels and put 22 Nar service centers in the capital and regions at our customers' service in a completely new concept. Now sales and services are provided in a single space. Highlighting customer intimacy, we ensured that customers receive information and services in the most convenient style. The renovated stores serve further to strengthen the Nar brand's customer-centric approach and improve the customer journey at the Nar store’.
For more information about the address of the nearest sale and service center to your location, please visit  nar.az/map website.