“Nar” Novruz bayramını azad edilmiş ərazilərdə əsgərlərlə qeyd etdi
“Nar” Novruz bayramı ərəfəsində Azərbaycan Ordusuna mənəvi dəstək məqsədilə işğaldan azad edilmiş ərazilərdə yerləşən hərbi hissələrdən birini ziyarət edib. Müdafiə Nazirliyinin dəstəyi ilə mobil operator qalib Azərbaycan Ordusunun əsgərləri ilə görüşüb və Novruz çərşənbəsini onlarla birgə qeyd edib. “Nar” azad edilmiş ərazilərdə yerləşən bir neçə hərbi hissəyə müxtəlif hədiyyələr təqdim edib. Məqsəd Vətən keşiyində duran Ordumuzun əsgərlərinə olan ehtiramı bildirmək və onlara mənəvi dəstək göstərməkdir.
“Nar”ın mətbuat xidmətinin rəhbəri Əziz Axundovun sözlərinə görə, “Nar” vətənpərvərlik mövzusuna xüsusi həssas yanaşır: “Novruz bayramını Milli Ordunun əsgərləri ilə birlikdə qeyd etmək artıq “Nar” üçün ənənəyə çevrilib. Çox qürurluyuq ki, bu əziz bayramı işğaldan azad edilmiş ərazilərimizdə qeyd edə bilirik. Bu qüruru bizə bəxş edən Milli Orduya mənəvi dəstək olmağı özümüzə borc bilirik”.
Bayram tədbiri tonqallar ətrafında, Həzi Aslanov adına Ordu İdeoloji və Mədəniyyət Mərkəzinin yaradıcı kollektivinin konsert proqramı ilə davam edib. Qeyd edək ki, əsgərlərlə görüşdən hazırlanan videoya aşağıdakı keçidə daxil olmaqla baxmaq olar: https://www.youtube.com/watch?v=uF7Cmzx7k5E

Nar celebrates Novruz Holiday with soldiers in liberated lands
Nar visited a military unit located in the liberated territories on the eve of Novruz  to provide moral support to the Azerbaijani Army. With the support of the Ministry of Defense, the mobile operator met with the soldiers of the glorious army to celebrate Novruz Tuesday (known as Charshanba). Nar presented various gifts to several military units located in the liberated areas. The visit was aimed to show respect and provide moral support to the brave soldiers.
Aziz Akhundov, Head of Nar's Public Relations Department, noted that Nar attaches particular importance to the topic of partiotism: ‘Celebrating Novruz with the soldiers of the National Army has become a tradition for Nar. We are very proud to be able to celebrate this holiday in our liberated territories. We owe it to ourselves to provide moral support to the National Army, which gives us this pride’, he said.
The festive event continued around the bonfires with a concert program by the artistic team of the Army Ideological and Cultural Center named after Hazi Aslanov. Click the link below to watch the video of the meeting with the soldiers: https://www.youtube.com/watch?v=uF7Cmzx7k5E