“Nar” KSM strategiyası çərçivəsində “Rabitə” idman klubunu dəstəkləməyə davam edir
“Nar”-ın dəstəyi ilə kimsəsiz və aztəminatlı ailələrdən olan uşaqlar “Rabitə” idman klubunda mütəmadi olaraq təşkil edilən boks təlimlərində iştirak edirlər. Gənc boksçulara “Rabitə” klubunun dünya və Avropa çempionu olmuş peşəkar boksçular təlim keçirlər. Təlimlərin keçirilməsində əsas məqsəd kimsəsiz və aztəminatlı ailələrdən olan uşaqların asudə vaxtının səmərəli təşkil edilməsi və idmana olan marağın artırılmasıdır. Layihə çərçivəsində təlimlərdə iştirak edən uşaqların bir çoxu məktəblilər arasında keçirilən müxtəlif boks turnirlərində qızıl medallara sahib olublar.
Artıq ikinci ildir ki, “Rabitə” idman klubunun baş sponsoru olan “Nar” bu il də gənc boksçuları ən yeni idman ləvazimatları ilə təmin edib. “Nar”-ın gənc boksçulara dəstəyini yüksək qiymətləndirən “Rabitə” idman klubunun prezidenti Fərhad Acalov gənc boksçuların gələcəkdə böyük uğurlar əldə edəcəklərindən əmin olduğunu qeyd edib.
Xatırladaq ki, məşqlərdə iştirak edən uşaqlar üçün peşəkar idmançıya lazım olan hər cür idman ləvazimatı və nəqliyyat “Nar” tərəfindən təşkil edilir. Bu sosial layihə korporativ sosial məsuliyyət strategiyası çərçivəsində “Nar”-ın sponsorluğu ilə həyata keçirilir. “Rabitə” idman klubu 30-dan çox peşəkar boksçunu öz ətrafında birləşdirir.
“Nar”-ın korporativ sosial məsuliyyət strategiyası haqqında ətraflı məlumatı nar.az saytından öyrənmək olar.

Nar continues to support Rabita sports club, within the frames of the operator’s CSR strategy
With support of Nar, orphans and children from disadvantaged families are able to participate in regular boxing classes, organized at Rabita sports club. The young boxers are trained by professionals of Rabita, who are World and European champions. The main purpose of holding these training sessions is to efficiently organize the leisure time of the children and increase their interest in sports. Many children, who participated in training sessions within the frames of this project, have won gold medals at various boxing tournaments, held among schoolchildren.
It’s the second year in the row that Nar, being the main sponsor of Rabita sports club, provides the young boxers with brand new sports gear. The president of Rabita sports club Mr. Farkhad Ajalov spoke in praise of the operator’s support for the young boxers, and expressed his confidence that they will achieve great success in the future.
It should be noted that Nar provides all the children who attend the training sessions with all the sports gear, professional sportsmen might need, as well as the transport. This social project is being implemented with the sponsorship of Nar, within the frames of the operator’s corporate social responsibility strategy. Rabita sports club hosts more than 30 professional boxers.