“Nar” KSM strategiyası çərçivəsində “Rabitə” idman klubunu dəstəkləməyə davam edir
“Nar”-ın dəstəyi ilə kimsəsiz və aztəminatlı ailələrdən olan uşaqlar “Rabitə” idman klubunda mütəmadi olaraq təşkil edilən boks təlimlərində iştirak edirlər. Gənc boksçulara “Rabitə” klubunun dünya və Avropa çempionu olmuş peşəkar boksçular təlim keçirlər. Təlimlərin keçirilməsində əsas məqsəd kimsəsiz və aztəminatlı ailələrdən olan uşaqların asudə vaxtının səmərəli təşkil edilməsi və idmana olan marağın artırılmasıdır. Layihə çərçivəsində təlimlərdə iştirak edən uşaqların bir çoxu məktəblilər arasında keçirilən müxtəlif boks turnirlərində qızıl medallara sahib olublar.
Artıq ikinci ildir ki, “Rabitə” idman klubunun baş sponsoru olan “Nar” bu il də gənc boksçuları ən yeni idman ləvazimatları ilə təmin edib. “Nar”-ın gənc boksçulara dəstəyini yüksək qiymətləndirən “Rabitə” idman klubunun prezidenti Fərhad Acalov gənc boksçuların gələcəkdə böyük uğurlar əldə edəcəklərindən əmin olduğunu qeyd edib.
Xatırladaq ki, məşqlərdə iştirak edən uşaqlar üçün peşəkar idmançıya lazım olan hər cür idman ləvazimatı və nəqliyyat “Nar” tərəfindən təşkil edilir. Bu sosial layihə korporativ sosial məsuliyyət strategiyası çərçivəsində “Nar”-ın sponsorluğu ilə həyata keçirilir. “Rabitə” idman klubu 30-dan çox peşəkar boksçunu öz ətrafında birləşdirir.
“Nar”-ın korporativ sosial məsuliyyət strategiyası haqqında ətraflı məlumatı nar.az saytından öyrənmək olar.

Nar продолжает поддерживать спортивный клуб «Рабита»
При поддержке Nar, дети, лишенные родительской опеки, и подростки из малоимущих семей, имеют возможность принимать участие в тренировках по боксу, регулярно проводимых в спортивном клубе «Рабита». Молодые боксеры тренируются под руководством профессиональных боксеров клуба, являющихся чемпионами мира и Европы. Основной целью проведения подобных тренировок является обеспечение рационального использования свободного времени и повышение интереса к спорту среди детей, лишенных родительской опеки, и подростков из малоимущих семей. Многие дети, принимающие участие в тренировках в рамках данного проекта, уже стали обладателями золотых медалей на различных турнирах по боксу среди школьников.
Nar, являющийся главным спонсором спортивного клуба «Рабита», уже второй год подряд обеспечивает молодых боксеров самыми современными спортивными принадлежностями. Президент спортивного клуба «Рабита» г-н Фархад Аджалов высоко оценил поддержку, оказываемую оператором Nar молодым боксерам, и выразил уверенность в том, что они достигнут еще больших успехов в будущем.
Нужно отметить, что Nar обеспечивает детей, принимающих участие в тренировках, транспортом, а также всеми необходимыми спортивными принадлежностями. Этот социальный проект осуществляется при спонсорской поддержке Nar, в рамках стратегии корпоративной социальной ответственности оператора.  Спортивный клуб «Рабита» объединяет в себе более 30 профессиональных боксеров.