“Nar” gənclərə uğurlu karyera qurmaları üçün fürsət yaratdı
“Nar” Baku City Circuit (BCC) Akademiyası və Azərbaycanda Amerika Ticarət Palatasının ("AmCham") birgə təşkil etdiyi karyera sərgisində iştirak edib. "Geniş imkanlara kiçik addımlarla” devizi altında keçirilən sərgidə mobil operator məhsulların inkişafı, kommersiya hasabatları, qrafik dizayneri, regional satış və digər vakant vəzifələrə sənəd qəbulu təşkil edib. 40-a yaxın şirkətin də iştirak etdiyi sərgidə “Nar” stendinə maraq böyük olub. Stend ziyarətçiləri “Nar”-ın yay təcrübə proqramlarında iştirak barədə məlumat əldə etdilər. Oktyabrın 5-də keçirilmiş sərgini 900-dən çox insan ziyarət edib.
Xatırladaq edək ki, daha öncə ADA universitetində keçirilmiş tələbələr üçün əmək yarmarkasında “Nar” operatoru “Ən yaxşı işəgötürən şirkət” mükafatına layiq görülüb.

Nar помогает молодым людям построить карьеру
Оператор Nar принял участие в карьерной выставке, организованной совместно Академией Baku City Circuit (BCC) и Американской Торговой Палатой в Азербайджане («AmCham»). На этой выставке, проводимой под лозунгом «Малые шаги к широким возможностям», мобильный оператор принял заявки на такие вакансии как разработка продукта, коммерческие отчеты, графический дизайнер, региональные продажи и др. Стенд Nar в рамках выставки, проведенной с участием почти 40 компаний, привлек большое внимание посетителей. Посетители стенда получили информацию об участии в летней программе стажировки Nar. Более 900 человек посетили эту карьерную выставку, которая состоялась 5 октября.
Напомним, что ранее, в ходе карьерной выставки для студентов Университета ADA, Nar был награжден премией «Лучшая работодатель».