“Nar” ictimai fəallığı ilə seçilmiş gəncləri təbrik etdi
Hər zaman gənclərə dəstək olan, onların peşəkar karyera qurmalarına, maariflənməsinə və asudə vaxtının səmərəli keçirilməsinə çalışan “Nar”, 2 fevral – Gənclər Günü münasibətilə istedadlı və yaradıcı gənclərə öz dəstəyini göstərib. Belə ki, Gənclər və İdman Nazirliyinin təşkilatçılığı ilə keçirilmiş mükafatlandırma mərasimində mobil operator uğurlu fəaliyyəti ilə seçilmiş tələbə gənclər təşkilatlarını təbrik edib.
Gənclər Gününə həsr olunmuş tədbirdə 2019-cu ildə müxtəlif sahələrdə nailiyyətlər qazanmış, respublikamızı xarici ölkələrdə yüksək səviyyədə təmsil etmiş gənclər, eləcə də ictimai fəallığı ilə seçilmiş gənclər təşkilatları mükafatlandırılıb. Məqsəd yüksək nailiyyət əldə etmiş gənclərin əməyini qiymətləndirmək, istedadlı gənclərin yaradıcılıq potensialının inkişaf etdirilməsi üçün əlverişli şərait yaratmaq və onların peşəkarlıq səviyyəsinin artırılması üçün əlavə stimul verməkdir.

Nar поздравил молодежь активно участвующую в общественной деятельности
Всегда поддерживающий молодежь и старающийся благоприятствовать построению  профессиональной карьеры молодежи Nar, 2 февраля в рамках Дня Молодежи продемонстрировал свою поддержку талантливым и креативным молодым людям. На церемонии вознаграждения проведенной при поддержке Министерства Спорта и Молодежи, мобильный оператор поздравил молодежно-студенческие организации отличившиеся успешной деятельностью.
На мероприятии проведенном в честь Дня Молодежи были вознаграждены молодежные организации отличившиеся в 2019 году в различных сферах, молодежь на высоком уровне представившая нашу республику в зарубежных странах, а также организации отличившиеся своей активной деятельностью. Цель данного мероприятия - оценить труд молодых людей показавших высокие результаты, предоставить условия для развития творческого потенциала и придать дополнительный стимул для повышения уровня профессиональности.