“Nar” gənclər üçün yeni iş imkanları yaratmağa davam edir
“Nar” ADA Universitetində təşkil olunan 11-ci karyera sərgisində iştirak edib. Artıq ənənə halını almış sərginin əsas məqsədi tələbə və məzunları bir araya toplayaraq onların işəgötürənlərlə peşəkar əlaqələr qurmasına dəstək olmaq, eləcə də işəgötürənlərin bacarıqlı kadr axtarışlarını asanlaşdırmaqdır.
Karyera sərgisi zamanı ADA-nın 1500-ə yaxın tələbə və məzunu şirkət və qurumların təqdim etdiyi müxtəlif karyera fürsətləri barədə ətraflı məlumat əldə ediblər. “Nar”ın İnsan resursları komandası da öz növbəsində gələcəyin mütəxəssislərinə peşələrinin iş mühitindəki real tələbləri barədə məlumat verib. Həmçinin şirkətin əməkdaşları gələcəkdə karyerasını telekommunikasiya sahəsində davam etdirmək istəyən gənclərə cari vakansiyalar barədə məlumat verərək dəstək olublar. Eyni zamanda mobil operatorun təcrübə və təqaüd proqramından yararlanmaq istəyən tələbələrin sualları cavablandırılıb.
Qeyd edək ki, təhsilin inkişafına dəstək “Nar” sosial fəaliyyətinin əsas istiqamətlərindəndir. Mobil operatorun bu sahədə gördüyü genişmiqyaslı layihələri ilə buradan tanış ola bilərsiniz.

Nar continues to bring employment opportunities for youth
Nar participated in the 11th career fair organized at ADA University. The event was aimed to gather students and graduates together and support them in establishing professional relations with employers, as well as to facilitate employers' search for skilled personnel.
About 1,500 participating students and graduates of ADA learned about various career opportunities offered by companies and institutions. Nar HR representatives informed the jobseekers about the real requirements of their profession in labor market. They also supported young visitors who strive to build their career in the field of telecommunications by informing them about current vacancies. At the same time, the questions of students who want to take advantage of the experience and scholarship program of the mobile operator were answered.
It should be noted that supporting the educational development is one of the key directions in Nar’s social activity. Visit the link to get information about the large-scale projects of the mobile operator in this field.