“Nar” gənclər üçün iş imkanları təklif etməkdə davam edir
Gənclərin peşəkar inkişafına hər zaman xüsusi diqqət ayıran “Nar”, Azərbaycan Dillər Universitetinin Bakı Amerika Mərkəzi və “ABŞ Təhsilli Azərbaycan Məzunları” İctimai Birliyinin birgə təşəbüsü ilə mayın 18-də keçirilmiş “Karyera Günü və İş Yarmarkası”nda iştirak edib.
Tədbir boyunca ölkənin nüfuzlu şirkətlərinin nümayəndələri ilə bilavasitə ünsiyyət qurmaq imkanı əldə edən 200-dən çox tələbə və məzun, eyni zamanda “Azerfon” MMC-də (“Nar” ticarət nişanı) mövcud vakant iş yerləri haqqında məlumat alıblar. “Nar” satış, xüsusi müştərilər, biznesin təhlili üzrə mütəxəssis vakant vəzifələrinə sənəd qəbulu təşkil edib. Bundan başqa, mütəxəssislər tərəfindən aparılan təqdimatlar zamanı gənclərə böyük şirkətlərdə işləməyin üstünlükləri, əmək bazarının real və tələbkar yanları, karyera planlaşdırılması, düzgün rezyume hazırlanması və müsahibə mərhələsinə hazırlıqla bağlı faydalı məlumatlar ötürülüb.

Nar continues to offer job opportunities for youth
Nar, known for paying a special attention to professional development of youth, participated at the “Career day and job fair” held on May 18th by joint initiative of Azerbaijan Languages University’s Baku American Center and “U.S. Educated Azerbaijani Alumni Association”.
During the event, more than 200 students and graduates had an opportunity to communicate directly with representatives of the country’s prestigious companies and received information about vacancies at Azerfon LLC (Nar trademark). Nar has collected applications for such vacancies as sales and special customer specialist and business analysts. In addition, experts have delivered useful information about the advantages of working in large companies, the real and demanding aspects of the labor market, career planning, composition of correct CVs and preparation for the interview stage.