“Nar” Gəncə sakinlərini ödənişsiz danışıq dəqiqələri və SMS-lə təmin etdi
“Nar”,  Gəncədə yaşayan abunəçilərini ödənişsiz danışıq dəqiqələri ilə təmin edib. Doğmaları ilə rahatlıqla ünsiyyət qura bilmələri üçün Gəncədə yaşayan bütün “Nar” abunəçilərinin balansına mobil operator tərəfindən 100 ölkədaxili dəqiqə və 100 SMS yüklənilib.
Qeyd edək ki, mobil operator bundan öncə də cəbhəyanı ərazilərdə olan istifadəçilərinə dəstək olmaq və onların ruh yüksəkliyinə töhfə vermək məqsədilə, Milli Müstəqillik Günündə minlərlə “Nar” ödəmə kartlarının və Azərbaycan bayraqlarının paylanılmasını təşkil edib. Eyni zamanda, cəbhəyanı rayonlarda yaşayan abunəçilərin balansına “Nar” tərəfindən 100 ölkədaxili dəqiqə və 100 SMS yüklənilib.
“Nar” bundan sonra da sosial öhdəliyinə sadiq qalaraq, Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda davam edən hərbi əməliyyatlar dövründə zərərçəkmiş əhaliyə dəstəyini davam etdirəcək. Azərbaycan Ordusunun gücü və şücaəti sayəsində haqq mübarizəmizin qələbə ilə başa çatacağına və işğal altında olan torpaqlarımızın azad ediləcəyinə əminik. Qələbə bizimdir!

“Nar” предоставил жителям города Гянджа бесплатные звонки и смс
“Nar” предоставил бесплатные разговорные минуты своим абонентам, проживающим в городе Гянджа. Оператор мобильной связи загрузил 100 минут внутри страны и 100 SMS на баланс всех абонентов “Nar”, проживающих в городе Гянджа, чтобы они смогли комфортно поддерживать связь со своими родными.
Следует отметить, что мобильный оператор уже организовал раздачу тысяч разговорных карт “Nar” и флагов Азербайджана, чтобы поддержать и внести вклад в высокий моральный дух пользователей в прифронтовых зонах. Баланс абонентов, проживающих в этих зонах, был пополнен 100 минутами внутри страны и 100 СМС. Кроме этого, мобильный оператор предоставил теплую зимнюю одежду людям, чьи дома были разрушены огнем противника и размещены во временных убежищах.
“Nar” и впредь продолжит поддерживать пострадавшее население во время продолжающихся военных операций за территориальную целостность Азербайджана, оставаясь верным своей социальной ответственности. Мы уверены, что благодаря силе и мужеству азербайджанской армии наша борьба за правое дело закончится победой и наши оккупированные земли будут освобождены. Победа за нами!