“Nar” Gəncə sakinlərini ödənişsiz danışıq dəqiqələri və SMS-lə təmin etdi
“Nar”,  Gəncədə yaşayan abunəçilərini ödənişsiz danışıq dəqiqələri ilə təmin edib. Doğmaları ilə rahatlıqla ünsiyyət qura bilmələri üçün Gəncədə yaşayan bütün “Nar” abunəçilərinin balansına mobil operator tərəfindən 100 ölkədaxili dəqiqə və 100 SMS yüklənilib.
Qeyd edək ki, mobil operator bundan öncə də cəbhəyanı ərazilərdə olan istifadəçilərinə dəstək olmaq və onların ruh yüksəkliyinə töhfə vermək məqsədilə, Milli Müstəqillik Günündə minlərlə “Nar” ödəmə kartlarının və Azərbaycan bayraqlarının paylanılmasını təşkil edib. Eyni zamanda, cəbhəyanı rayonlarda yaşayan abunəçilərin balansına “Nar” tərəfindən 100 ölkədaxili dəqiqə və 100 SMS yüklənilib.
“Nar” bundan sonra da sosial öhdəliyinə sadiq qalaraq, Azərbaycanın ərazi bütövlüyü uğrunda davam edən hərbi əməliyyatlar dövründə zərərçəkmiş əhaliyə dəstəyini davam etdirəcək. Azərbaycan Ordusunun gücü və şücaəti sayəsində haqq mübarizəmizin qələbə ilə başa çatacağına və işğal altında olan torpaqlarımızın azad ediləcəyinə əminik. Qələbə bizimdir!

Nar provides Ganja residents with free call minutes and SMS
Nar has provided free minutes of call to its subscribers in Ganja. The mobile operator has uploaded 100 all-net call minutes and 100 SMS on the mobile balance of all Nar subscribers residing in Ganja so that they can easily communicate with their relatives.
It should be noted that earlier the mobile operator distributed thousands of Nar payment cards and Azerbaijani flags to people living in regions adjacent to the frontline in order to provide support and raise their winning spirit. Thus, 100 domestic minutes and 100 SMS were topped up for subscribers living in those areas. In addition, the mobile operator provided warm winter clothing to people whose homes were destroyed by enemy fire and who were placed in temporary shelters.
Committed to its social responsibility policy, Nar will continue to support those affected during the ongoing military operations for the territorial integrity of Azerbaijan. Thanks to the strength and courage of the Azerbaijani Army, we are confident that our struggle for justice will end in victory and our occupied lands will be liberated. Victory is ours!