“Nar” “Facebook”səhifəsinə daxil olmuş  müraciətləri 100%  cavablandırıb
Sosial şəbəkələr üzərindən tam müştəri xidməti göstərən “Nar”, sosial media vasitəsilə yüksəkkeyfiyyətli, operativ və tam müştəri xidmətləri göstərməkdə davam edir. Belə ki, mobil operator sosial şəbəkələr vasitəsilə daxil olan müraciətlərin hamısına cavab verir. 2019-cu ilin birinci rübü ərzində sosial şəbəkələrdən daxil olmuş müraciətlərin 25 %-dən çoxu 1 dəqiqə, 53%-ə qədəri isə 10 dəqiqə ərzində cavablandırılıb. Ümumilikdə, “Nar”-ın bütün sosial şəbəkələrindən daxil olmuş sorğularına ortalama 8 dəqiqə ərzində cavab verilib. Mobil operatorun üstün müştəri xidmətini nəzərə alan “Socialbakers” beynəlxalq tədqiqatı “Nar”-ın “Facebook” səhifəsini “Socially Devoted” sertifikatına layiq görüb. Belə ki, təşkilatının 2019-cu ilin birinci rübü ərzində apardığı monitorinqin nəticələrinə görə, “Nar” “Facebook” şəbəkəsinə daxil olmuş  müraciətləri 100%  cavablandırıb.
Qeyd edək ki, “Nar” abunəçiləri “Facebook”, “Twitter” və “Instagram”, eyni zamanda elektron poçt və onlayn-çat vasitəsilə öz suallarını ünvanlaya və qısa müddət ərzində mobil operatorun sosial media komandası tərəfindən cavab ala bilərlər. Abunəçilərə sosial şəbəkələr üzərindən əsasən balans haqqında məlumat, şəbəkə/internet çətinliklərinin aradan qaldırılması, “Nar”-ın xidmətləri, tarifləri, internet paketləri, nömrələr üzərində əməliyyat, gələn mesajlar, texniki problemlərin həlli, endirim kampaniyaları, keçirilən müsabiqə və tədbirlərdə iştirak və s.  haqqında ətraflı məlumat əldə  edə bilərlər. Qeyd edək ki, “Nar” sosial şəbəkələr üzərindən tam müştəri xidməti göstərən ilk telekommunikasiya şirkətidir.

Nar responded to 100% of requests submitted to its Facebook page
Nar known for providing full range of customer services through social networks, continues to provide high-quality, operative and full customer service through social media. Thus, the mobile operator responds to absolutely all requests made through social networks. Over the first quarter of 2019, more than 25% of social network requests were answered within 1 minute, and up to 53% in 10 minutes. In general, the requests received in all the social network pages of Nar were answered within 8 minutes. “Socialbakers” international survey, which has taken into account the best quality customer service of the mobile operator, awarded the "Socially Devoted" certificate to the Nar’s Facebook page. Thus, according to the results of the monitoring conducted by this organization in the first quarter of 2019, Nar has responded to 100% of the requests submitted to its Facebook page.
Nar subscribers can address their questions via Facebook, Twitter and Instagram, as well as email and online chat and receive a response from the social media team of the mobile operator within a short time.  By means of social networks the subscribers can get detailed information about balance, troubleshooting network/internet problems, changing tariff, internet package renewal, detailed information on incoming calls and messages, technical problems, discount campaigns, participation in competitions and events, etc. It should be noted that Nar is the first telecommunications company to provide full customer service through social networks.