“Nar” “Facebook”səhifəsinə daxil olmuş  müraciətləri 100%  cavablandırıb
Sosial şəbəkələr üzərindən tam müştəri xidməti göstərən “Nar”, sosial media vasitəsilə yüksəkkeyfiyyətli, operativ və tam müştəri xidmətləri göstərməkdə davam edir. Belə ki, mobil operator sosial şəbəkələr vasitəsilə daxil olan müraciətlərin hamısına cavab verir. 2019-cu ilin birinci rübü ərzində sosial şəbəkələrdən daxil olmuş müraciətlərin 25 %-dən çoxu 1 dəqiqə, 53%-ə qədəri isə 10 dəqiqə ərzində cavablandırılıb. Ümumilikdə, “Nar”-ın bütün sosial şəbəkələrindən daxil olmuş sorğularına ortalama 8 dəqiqə ərzində cavab verilib. Mobil operatorun üstün müştəri xidmətini nəzərə alan “Socialbakers” beynəlxalq tədqiqatı “Nar”-ın “Facebook” səhifəsini “Socially Devoted” sertifikatına layiq görüb. Belə ki, təşkilatının 2019-cu ilin birinci rübü ərzində apardığı monitorinqin nəticələrinə görə, “Nar” “Facebook” şəbəkəsinə daxil olmuş  müraciətləri 100%  cavablandırıb.
Qeyd edək ki, “Nar” abunəçiləri “Facebook”, “Twitter” və “Instagram”, eyni zamanda elektron poçt və onlayn-çat vasitəsilə öz suallarını ünvanlaya və qısa müddət ərzində mobil operatorun sosial media komandası tərəfindən cavab ala bilərlər. Abunəçilərə sosial şəbəkələr üzərindən əsasən balans haqqında məlumat, şəbəkə/internet çətinliklərinin aradan qaldırılması, “Nar”-ın xidmətləri, tarifləri, internet paketləri, nömrələr üzərində əməliyyat, gələn mesajlar, texniki problemlərin həlli, endirim kampaniyaları, keçirilən müsabiqə və tədbirlərdə iştirak və s.  haqqında ətraflı məlumat əldə  edə bilərlər. Qeyd edək ki, “Nar” sosial şəbəkələr üzərindən tam müştəri xidməti göstərən ilk telekommunikasiya şirkətidir.

Nar ответил на 100% обращений полученных в Facebook
Nar, известный тем, что предоставляет полный спектр клиентских услуг через социальные сети, продолжает обеспечивать качественное, оперативное и полное обслуживание клиентов посредством социальных медиа. Так, оператор мобильной связи отвечает абсолютно на все обращения, полученные через социальные сети. За первый квартал 2019 года более 25% запросов в социальных сетях отвечены в течение 1 минуты, а до 53% - за 10 минут. В целом, на обращения, полученные на всех страницах Nar в социальных сетях, были даны ответы в течение 8 минут. Международная исследовательская организация Socialbakers, приняла во внимание высокое качество обслуживания клиентов оператора мобильной связи, и удостоило страницу Nar в Facebook сертификат «Socially Devoted». Таким образом, по результатам мониторинга, проведенного этой организацией в первом квартале 2019 года, Nar ответил на 100% запросов, отправленных на его страницу в Facebook.
Абоненты Nar могут задать свои вопросы через Facebook, Twitter и Instagram, а также по электронной почте и в онлайн-чате и получить ответ от мобильного оператора в социальных сетях в течение короткого времени.
Посредством социальных сетей абонентам может быть предоставлена информация о балансе, помощь в устранении неполадок в сети и проблем с Интернетом, информация об изменении тарифа, обновлении интернет-пакета, входящих звонках и сообщениях, технических проблемах, скидочных акциях, участии в конкурсах и мероприятиях и т. д. Следует отметить, что Nar является первой телекоммуникационной компанией в стране, предоставляющей полный спектр клиентских услуг посредством социальных сетей.