“Nar” ölkə ərazisində satış şəbəkəsini gücləndirir
“Nar” ölkə üzrə bütün satış təmsilçiləri ilə ilin nəticələrinə həsr olunmuş görüş keçirib. Görüşün əsas məqsədi ötən ildə əldə edilmiş nailiyyətlərin müzakirəsi və 2018-ci ildə “Nar”-ın satış strategiyasının əsas istiqamətlərinin müəyyən edilməsi idi. Görüş zamanı ötən il bütün ölkə boyunca satış nöqtələrinin sayının artaraq 1647-yə çatdırıldığı qeyd olundu.
Bölgələrdə yaşayan “Nar” abunəçilərinə xüsusi diqqətin ayrılması və onlara yüksəkkeyfiyyətli xidmətlərin göstərilməsi satış strategiyasının əsas istiqamətlərindən biri oldu. Paytaxt Bakı ilə yanaşı, bölgələrə də önəm verən “Nar” ötən il ərzində regionlarda satışın təşviqi məqsədilə təşkil olunmuş 50-dən çox tədbir keçirib. Nəticədə, “Nar”-ın bölgələr üçün xüsusi hazırladığı “Yerlim” tarifinə yalnız 2017-ci ildə 256 min nəfər qoşulub.
Satış təmsilçiləri ilə görüş zamanı öz fikirlərini bölüşən “Azerfon” MMC-nin baş icraçı direktoru Qunnar Panke yüksəkkeyfiyyətli xidmətin və effektiv satış strategiyasının şirkət üçün vacibliyini qeyd etdi: “Nar” abunəçilərinin istək və tələblərini hər zaman rəhbər tutaraq Azərbaycan mobil rabitə bazarında keyfiyyətli məhsulları sərfəli qiymətə təklif edir. Şəbəkəmizə sərmayə yatıraraq abunəçilərimizi yüksəkkeyfiyyətli xidmətlə təmin edirik və bu da, öz növbəsində, “Nar”-a yeni müştərilər cəlb edir. Biz ən yaxşı müştəri təcrübəsini təmin etmək məqsədilə sadə və çevik həllər vasitəsilə satış kanallarımızı daha da gücləndiririk”.
Yerli rabitə bazarında irəli sürülən yeni məhsullar, genişləndirilmiş şəbəkə və sərfəli qiymətlər nəticəsində artan müştəri tələbatını qarşılamaq üçün “Nar” satış kanallarının daha çox müştəriyə daha asan xidmət göstərməsini təmin edir.

Nar расширяет сеть продаж на территории страны
Nar провел встречу, посвященную итогам прошедшего года, со своими торговыми представителями. Основной целью встречи являлось обсуждение достижений за прошлый год и определение основных направлений стратегии продаж оператора на 2018 год. Во время мероприятия, было отмечено, что за прошлый год общее число торговых точек Nar возросло и достигло цифры 1647.
Одним из основных направлений стратегии продаж являлось уделение повышенного внимания абонентам Nar, проживающим в регионах страны, и предоставление им услуг высокого качества. Придавая важность не только столице, но и регионам, в течение прошлого года Nar организовал более 50 мероприятий, направленных на продвижение и повышение уровня продаж в регионах страны. В результате, к тарифу Yerlim, созданному специально для регионов, только за 2017 год присоединилось 256 тысяч человек.
Выступая на встрече с торговыми представителями, главный исполнительный директор ООО Azerfon Гуннар Панке отметил важность высококачественных услуг и эффективной стратегии продаж для компании: «Руководствуясь пожеланиями и требованиями абонентов Nar, мы предоставляем азербайджанскому потребителю качественные продукты по выгодным ценам. Благодаря инвестициям в нашу сеть, абоненты Nar имеют возможность пользоваться услугами высокого качества, что в свою очередь, привлекает к нам еще больше новых клиентов. Мы продолжаем расширять наши каналы сбыта при помощи быстрых и гибких решений, чтобы обеспечить лучший клиентский опыт для наших абонентов».
Nar делает все возможное, чтобы каналы продаж были готовы к качественному обслуживаю еще большего количества клиентов, чтобы удовлетворить запросы потребителей, растущие благодаря новым продуктам, расширенной сети и выгодным ценам.