“Nar” daha bir intellektual yarışa dəstək oldu
Korporativ sosial məsuliyyət (KSM) strategiyası çərçivəsində təhsilin təbliğinə xüsusi önəm verən “Nar” intellektual oyunlara dəstək olmaqda davam edir. Mobil operator intellektual yarışlar sahəsində ixtisaslaşmışFibonacci Games” oyununun dördüncü mövsümünün Qala gecəsinin keçirilməsinə dəstək oldu. Qeyd edək ki, oyunda dördüncü mövsümün ən güclü 16 komandası iştirak edib. Peşəkar insanlar tərəfindən hazırlanan suallar müxtəlif sahələrə aid olub. Qalib gələn komandalara “Nar” tərəfindən dəyərli hədiyyələr təqdim olunub.
Qeyd edək ki, “Fibonacci Games” layihəsi çərçivəsində 150-dən artıq mütəmadi və korporativ oyun keçirilib, bir sıra komanda quruculuğu (team building) və korporativ tədbirlər təşkil edilib. “Fibonacci Games” oyununun əsas iştirakçıları bank və sığorta, yüngül və ağır sənaye, kommersiya sahələrində və dövlət qulluğunda çalışan şəxslərdir.
“Nar” gəncləri stimullaşdırmaq üçün müxtəlif bilik yarışları, intellektual oyunları dəstəkləməyə çalışır. Bununla da elmə, təhsilə, biliyə olan marağı artırmağa səy göstərir və maariflənməni təşviq edir. Artıq bir neçə ildir ki, mobil operator “Breyn Rinq” intellektual yarışına baş sponsorluq edir.

Nar поддержал еще один интеллектуальный конкурс
Оператор Nar известный тем, что уделяет особое внимание продвижению образования в рамках своей стратегии корпоративной социальной ответственности (КСО), продолжает поддерживать проведение интеллектуальных игр. Так, мобильный оператор поддержал Гала-вечер четвертого сезона игр Fibonacci Games, специализирующихся на интеллектуальных соревнованиях. Стоит отметить, что в игре приняли участие 16 сильнейших команд четвертого сезона. Вопросы, подготовленные профессионалами, были связаны с различными сферами. Команды-победители получили ценные призы от Nar.
Отметим, что в рамках проекта Fibonacci Games было проведено более 150 регулярных и корпоративных игр, а также различные командные и корпоративные мероприятия. Основными участниками Игр Фибоначчи являются лица, которые работают в таких сферах, как банковское дело, страхование, тяжелая и легкая промышленность, коммерческие и государственные структуры.
Nar оказывает поддержку различным конкурсам знаний и интеллектуальным играм, стремясь обеспечить дополнительную мотивацию для молодежи. Таким образом, оператор повышает интерес к науке, образованию и знаниям и способствует развитию просвещения. Nar уже несколько лет является главным спонсором интеллектуальных игр Brain Ring.