“Nar” daha bir intellektual yarışa dəstək oldu
Korporativ sosial məsuliyyət (KSM) strategiyası çərçivəsində təhsilin təbliğinə xüsusi önəm verən “Nar” intellektual oyunlara dəstək olmaqda davam edir. Mobil operator intellektual yarışlar sahəsində ixtisaslaşmışFibonacci Games” oyununun dördüncü mövsümünün Qala gecəsinin keçirilməsinə dəstək oldu. Qeyd edək ki, oyunda dördüncü mövsümün ən güclü 16 komandası iştirak edib. Peşəkar insanlar tərəfindən hazırlanan suallar müxtəlif sahələrə aid olub. Qalib gələn komandalara “Nar” tərəfindən dəyərli hədiyyələr təqdim olunub.
Qeyd edək ki, “Fibonacci Games” layihəsi çərçivəsində 150-dən artıq mütəmadi və korporativ oyun keçirilib, bir sıra komanda quruculuğu (team building) və korporativ tədbirlər təşkil edilib. “Fibonacci Games” oyununun əsas iştirakçıları bank və sığorta, yüngül və ağır sənaye, kommersiya sahələrində və dövlət qulluğunda çalışan şəxslərdir.
“Nar” gəncləri stimullaşdırmaq üçün müxtəlif bilik yarışları, intellektual oyunları dəstəkləməyə çalışır. Bununla da elmə, təhsilə, biliyə olan marağı artırmağa səy göstərir və maariflənməni təşviq edir. Artıq bir neçə ildir ki, mobil operator “Breyn Rinq” intellektual yarışına baş sponsorluq edir.

Known for paying special attention to promotion of education within the framework of its Corporate Social Responsibility (CSR) strategy Nar continues to support intellectual games. The mobile operator supported the Gala night of the fourth season of Fibonacci Games, which specializes in intellectual competitions. It should be noted that 16 strongest teams of the fourth season participated in the game. The questions prepared by professionals were related to different areas. The winners received valuable prizes from Nar.
Note that more than 150 regular and corporate games have been held within the Fibonacci Games project, along with various team building and corporate events. The main participants of Fibonacci Games are persons who work in such areas as banking, insurance, heavy and light industry, commercial and government entities.
Nar is doings its best to support various knowledge competitions and intellectual games, aiming to provide addition motivation to youth. Thus, the mobile operator increases the interest towards the science, education and knowledge and promotes enlightenment. Nar is the main sponsor of Brain Ring intellectual games for several years now.