“Nar” cəbhəyanı bölgələrə dəstəyini davam etdirir
18 oktyabr - Azərbaycanın Dövlət Müstəqilliyi Günündə “Nar” cəbhəyanı ərazilərdə yaşayan vətəndaşlara növbəti dəfə dəstək olub. Cəbhə xətti ilə sərhəddə olan sakinlərə qələbə ruhunu daha da yüksəltmək üçün üçrəngli bayrağımız, rahat ünsiyyət qura bilmələri üçün minlərlə “Nar” ödəmə kartları və digər ləvazimatlar paylanılıb. Eyni zamanda, düşmən atəşi nəticəsində evləri dağılmış və müvəqqəti sığınacaqlarda yerləşdirilmiş insanlara qış geyim dəsti təqdim edilib.
Qeyd edək ki, “Nar” bundan öncə də cəbhəyanı ərazilərdə olan bütün abunəçilərinin balansına 100 ölkədaxili dəqiqə və 100 SMS yükləyib. Mobil operator torpaqların azad edilməsi uğrunda hərbi əməliyyatların getdiyi bir dövrdə bu cür sosial əhəmiyyətli layihələri həyata keçirməyi özünün öhdəliyi bilir.
Rəşadətli Azərbaycan Ordusunun gücü və şücaəti sayəsində işğal altında olan torpaqlarımızın azad ediləcəyinə əminik. Qələbə bizimdir!

Nar continues to support regions along the frontline
Nar once again provided support to citizens residing in the frontline areas on October 18 – National Independence Day of Azerbaijan. The company distributed national flags and everyday supplies to raise their victorious spirit and Nar payment cards to provide an opportunity for people on the frontier to communicate. At the same time, set of winter clothes was delivered to a group of people whose houses were destroyed as a result of the enemy’s missile attacks and placed in temporary shelters.
Earlier, Nar presented 100 call minutes and 100 SMS to all its subscribers on the frontline. The mobile operator is committed to implementing such socially important projects at a time of military operations to liberate the occupied lands.
We are confident that the strong and courageous Azerbaijani Army will liberate our occupied lands. Victory will be ours!