“Nar” cəbhəyanı bölgələrə dəstəyini davam etdirir
18 oktyabr - Azərbaycanın Dövlət Müstəqilliyi Günündə “Nar” cəbhəyanı ərazilərdə yaşayan vətəndaşlara növbəti dəfə dəstək olub. Cəbhə xətti ilə sərhəddə olan sakinlərə qələbə ruhunu daha da yüksəltmək üçün üçrəngli bayrağımız, rahat ünsiyyət qura bilmələri üçün minlərlə “Nar” ödəmə kartları və digər ləvazimatlar paylanılıb. Eyni zamanda, düşmən atəşi nəticəsində evləri dağılmış və müvəqqəti sığınacaqlarda yerləşdirilmiş insanlara qış geyim dəsti təqdim edilib.
Qeyd edək ki, “Nar” bundan öncə də cəbhəyanı ərazilərdə olan bütün abunəçilərinin balansına 100 ölkədaxili dəqiqə və 100 SMS yükləyib. Mobil operator torpaqların azad edilməsi uğrunda hərbi əməliyyatların getdiyi bir dövrdə bu cür sosial əhəmiyyətli layihələri həyata keçirməyi özünün öhdəliyi bilir.
Rəşadətli Azərbaycan Ordusunun gücü və şücaəti sayəsində işğal altında olan torpaqlarımızın azad ediləcəyinə əminik. Qələbə bizimdir!

Nar продолжает оказывать поддержку прифронтовым зонам
18 октября в день Независимости Азербайджана, Nar в очередной раз поддержал граждан, проживающих на прифронтовых территориях. Для облегчения общения людей проживающих в прифронтовых зонах , Nar раздал гражданам тысячи карты оплаты и другие предметы, а также трехцветный флаг для повышения духа победы. В то же время,  группе людей вынужденных расположиться во временных убежищах вследствие бомбежек со стороны противника, были выданы зимние одежды.
Следует отметить, что ранее Nar загрузил 100 минут внутри страны и 100 SMS на баланс всем своим абонентам находящимся в прифронтовых зонах. Nar считает своим долгом в проведении разных социальных проектах для поддержания своих соотечетсвенников.
Мы уверены, что благодаря силе и мужеству Азербайджанской армии мы завершим эту битву победой и наши оккупированные земли будут освобождены.  Победа за нами!