“Nar” YAŞAT Fondu ilə birgə “Bilik Günü” münasibətilə şəhid övladlarını təbrik etdi
“Nar” YAŞAT Fondu ilə birgə bütün ölkə ərazisində yeni dərs ilinin ilk günü münasibətilə qəhrəman şəhidlərimizin övladlarını təbrik edib və onlara zəruri dərs ləvazimatları hədiyyə edib. Bu təşəbbüslə “Nar” şəhidlərimizin əziz xatirəsini yaşadaraq, onların övladlarının yeni tədris ilinə sevinc və ruh yüksəkliyi ilə başlamasına dəstək olub.
“Nar”ın dəstəyi ilə təşkil edilən layihə çərçivəsində 792 şəhidin 1-11-ci siniflərdə təhsil alan 1365 məktəbli övladına dərs ləvazimatlarından ibarət hədiyyə qutuları xüsusi qürurla təqdim edilib.
“Nar”ın İctimaiyyətlə əlaqələr və korporativ ünsiyyət departamentinin direktoru Hökümə Kərimova məktəbliləri təbrik edib və bildirib: “Məqsədimiz qürur mənbəyimiz olan şəhidlərimizin övladlarının gələcəyə ümidlə baxaraq dərslərinə daha böyük həvəslə və tam hazırlıqlı başlamasını təmin etməkdir. Bu yeni tədris ilində onlara böyük uğurlar arzulayırıq və bilirik ki, hər biri qarşıda çoxsaylı nailiyyətlər qazanacaq”.
“Nar” hər zaman şəhid ailələrinə və onların övladlarına dəstək göstərməyi öz əsas dəyərlərindən biri olaraq qəbul edir. Bu layihə “Nar”ın şəhid ailələrinə qayğı göstərərək vətən qarşısında öz borcunu yerinə yetirmək istiqamətində atdığı növbəti addımdır.

По случаю Дня знаний Nar совместно с Фондом YAŞAT поздравил детей шехидов
Nar, совместно с Фондом YAŞAT, поздравил детей наших героев-шехидов с началом нового учебного года, подарив им необходимые школьные принадлежности. Поддерживая светлую память о шехидах, Nar инициировал эту акцию, чтобы помочь их детям начать учебный год с радостью и энтузиазмом.
В рамках проекта, реализованного при поддержке Nar, 1365 школьников из 792 семей шехидов, учащиеся с 1 по 11 класс, получили подарочные наборы школьных принадлежностей.
Хокума Каримова, директор департамента по связям с общественностью и корпоративным коммуникациям Nar, поздравила школьников, отметив: «Наша цель — чтобы дети наших шехидов, являющиеся источником нашей национальной гордости, начали учебный год с полной готовностью и мотивацией, смотря в будущее с надеждой. Мы желаем им больших успехов в учёбе и верим, что они достигнут высоких результатов в будущем».
Поддержка семей шехидов и их детей всегда была одной из ключевых ценностей Nar. Этот проект является очередным шагом в выполнении компанией своего долга перед Родиной через заботу о семьях наших героев.