“Nar” abunəçilərinə Göyçayda keçiriləcək Nar bayramında iştirak şansı verir
Azərbaycanın milli-mədəni irsinə bağlılıq nümayiş etdirən və milli dəyərləri daim diqqət mərkəzində saxlayan “Nar” abunəçiləri üçün növbəti maraqlı müsabiqə elan edir. Mobil operator abunəçilərinə noyabrın 3-4-də Göyçayda təşkil ediləcək ənənəvi Nar bayramına getmək şansı verir. Bu məqsədlə, “Nar” sosial mediada müsabiqə elan edib. Müsabiqə oktyabrın 30-u saat 16:00-da başlayıb, noyabrın 2-si saat 12:00-a qədər davam edəcək. Nəticələr noyabrın 2-də elan ediləcək.
Suallar nar və Göyçay rayonu haqqında olacaq. Bütün suallara düzgün cavab verən ilk 20 nəfər “Nar” əməkdaşları ilə birlikdə Nar bayramında iştirak etmək üçün Goyçaya səfər edəcək. Müsabiqədə bu keçid vasitəsilə iştirak etmək olar.

Nar provides its subscribers with a chance to participate at the Nar holiday in Goychay
Being the operator which is deeply attached to the national and cultural heritage of Azerbaijan and constantly keeps the national values under the spotlight, Nar announced another interesting contest for its subscribers. The mobile operator provides the subscribers with a chance to participate in the traditional Pomegranate holiday, which is to be held on November 3-4 in Goychay. For this, Nar has announced a contest in social media. The contest has started at 16:00 on October 30th and will continue until 12:00 November 2nd. The results will be announced on the 2nd of November.
The questions will be about pomegranate and Goychay region. First 20 persons who provide the correct answers to all the questions will be able to travel to Goychay to participate in the pomegranate festival together with Nar employees. Use link below to participate in the contest.