“Nar” abunəçiləri onlayn müştəri xidmətlərini seçir
Müştəriyönümlü yanaşması ilə seçilən mobil operator “Nar”, istifadəçilərinin müxtəlif xidmət kanalları üzrə məmnuniyyət göstəricilərini açıqlayıb. Göstəricilər bütün xidmət kanalları üzrə daxil olan müraciətlər əsasında noyabr ayınadək olan dövr üçün hesablanıb.
İstifadəçilərin mobil təcrübəsini daha da rahatlaşdıran “Nar+” tətbiqinin onlayn çat xidmətinə 88 min müraciət daxil olub. Bu göstərici ötən ilin eyni dövrü ilə müqayisədə 77% daha çoxdur. Sorğuların sayı artsa da, “Nar+” tətbiqində göstərilən bütün xidmətlərdən abunəçilərin razılıq səviyyəsi azalmayıb, əksinə artaraq 88%-ə çatıb.  Qeyd edək ki, tətbiq istifadəçilərə daha çevik imkanlar verir, yeni paketlərin rahatlıqla aktivləşdirilməsinə, izahlı qaimə kimi mühüm əməliyyatların qısa zamanda yerinə yetirilməsinə kömək olur. Bundan başqa,  “Nar” internet səhifəsində olan şəxsi kabinetlər, eyni zamanda “Facebook”, “Twitter” və digər sosial şəbəkələr üzərindən abunəçilərə yüksək xidmət göstərir.
Mobil operatorun ənənəvi xidmət kanallarını seçən abunəçiləri də göstərilən xidməti yüksək qiymətləndirirlər. Belə ki, bu ilin noyabr ayına qədər 777 Çağrı Mərkəzinə zəng edən abunəçilərin xidmətdən razılıq səviyyəsi 89% olub. “Nar”ın yenilənmiş xidmət mərkəzləri və mağazalarında göstərilən xidmətdən razılıq səviyyəsi isə artaraq 98%-ə çatıb.

Distinguished by its customer-centric approach, Nar announced the satisfaction indicators of its users on various service channels. The indicators were calculated for the period up to November based on the applications received through all service channels.
The online chat service of the "Nar+" application, which further facilitates the mobile experience of users, received 88,000 requests, 77% more than the same period last year. Despite the increase in the number of requests, the level of satisfaction of subscribers with all services provided at "Nar+" did not decrease. On the contrary, it increased and reached 88%.
It should be noted that the application provides users with more flexible opportunities. Thus, users can easily activate new packages and perform important operations such as explanatory invoices in a short time. In addition, Nar provides high-quality service to subscribers through private cabinets on its website, as well as through "Facebook", "Twitter" and other social networks.
Subscribers using the conventional service channels of the mobile operator are also satisfied with the provided service. Thus, until November of this year, the level of satisfaction of subscribers who called 777 Call Center was 89%. The level of satisfaction with the service provided in the renewed service centers and stores of "Nar" has increased and reached 98%.