“Nar” abunəçiləri eSIM-lə rəqəmsal rahatlığı seçir!
Azərbaycanda ilk dəfə “Nar” tərəfindən üztanıma texnologiyası ilə təqdim olunan eSIM xidmətindən yararlanan abunəçilərin sayı artmağa davam edir. Tamamilə onlayn şəkildə xidmətə qoşulma imkanı sayəsində son 1 ay müddətində rəqəmsal nömrəsini aktivləşdirən abunəçilərin sayı 24% artıb. Mobil operatorun verdiyi məlumata görə qoşulan cihazlar arasında liderlik iPhone  və Samsung markalı telefonların payına düşür.
Xatırladaq ki, plastik SIM kartlardan fərqli olaraq, eSIM nömrənin zədələnməsi, itməsi hallarını və ya nömrə dublikatı üçün müştəri xidmətlərinə yaxınlaşma zərurətini aradan qaldırır, eləcə də təkkartlı telefonlarda belə bir neçə nömrənin istifadəsini mümkün edir. Cihazınızın eSIM texnologiyasını dəstəklədiyindən əmin olmaq üçün *#06# kodunu yığın. eSIM nömrəni heç yerə getmədən esim.nar.az səhifəsindən rahat şəkildə əldə etmək mümkündür.

The users of eSIM service introduced for the first time in Azerbaijan by Nar with facial recognition technology, are rising in number. The subscribers who activated their digital numbers have increased by 24% in the last one month thanks to the possibility to join the service completely online. According to the information provided by the mobile operator, iPhone and Samsung branded mobile phones are the leaders among connected devices.
It should be noted that unlike plastic SIM cards, eSIM eliminates cases of number damage, loss or the need to visit customer services to duplicate a number. Also, it is possible to use several numbers even in single-card phones. Just dial *#06# to make sure your device supports eSIM technology. You can get the eSIM number easily without going anywhere at esim.nar.az.