Karantin rejimi müddətində “Nar” abunəçilərinin sorğularını operativ cavablandırmaqdadır
Bundan başqa, abunəçilərə  evdən çıxmadan həm hesablarını daha asan idarə etməyə imkan verən, həm də müştəri xidməti funksiyasını yerinə yetirən “Nar+” tətbiqinin onlayn çat xidmətinə son 3 ayda 76 mindən artıq sorğu daxil olub. Bu isə karantin rejimindən əvvəlki 3 ayla müqayisədə 3 dəfədən çoxdur.
Mobil operator rəsmi sosial meda səhifələri (“Facebook”, “İnstagram”“Twitter”) vasitəsilə də operativ şəkildə abunəçilərinə xidmət göstərməkdə davam edir. Əvvəlki dövrlərlə müqayisədə karantin rejimi müddətində “Nar”ın sosial media kanallarına 57 minə yaxın abunəçinin sosial media səhifələrinə ünvanladığı sorğulara dərhal cavab verilib.
Qeyd edək ki, koronavirus infeksiyasının geniş yayılmasının qarşısını almaq məqsədilə ölkədə tətbiq edilən karantin rejimi müddətində “Nar” səyyar xidmətlər göstərməkdə davam edir. “Səyyar Nar” layihəsi çərçivəsində Bakı - Abşeron və Sumqayıt ərazilərində yaşayan abunəçilər evlərini tərk etmədən "Nar" mərkəzlərində göstərilən xidmətləri birbaşa ünvanlarında əldə edə bilərlər. Qeyd edək ki, 3 ay ərzində “Səyyar Nar” layihəsi çərçivəsində 200-dən çox müştəriyə evində xidmət göstərilib. Bundan başqa, yeni “Nar” abunəçisi olmaq istəyənlər istədikləri nömrəni "narsim.az" vebsaytından seçə bilər və nömrə birbaşa abunəçinin evinə çatdırılır. Səyyar nömrə xidməti ilə 2500-dən çox nömrə sifarişi birbaşa abunəçilərin ünvanına çatdırlıb.
Qeyd edək ki, ölkədə tətbiq edilən karantin rejimi müddətində “Nar” müştərilərinin müraciətlərini operativ şəkildə və fasiləsiz cavablandırmaqdadır. Abunəçilərinin evdən çıxmaması üçün mobil operatorun  onlayn kanalları və 24/7 rejimində fəaliyyət göstərən 777 Çağrı Mərkəzi gücləndirilmiş rejimdə fəaliyyətini davam etdirir.

Nar continues to respond promptly to customer inquiries during quarantine period
In addition, the online chat service of the ‘Nar +’ application, which allows subscribers to easily manage their accounts without leaving home and perform various customer services, has received more than 76,000 inquiries in the last 3 months, which is 3 times more than the calls received over the 3 months before the quarantine regime.
The mobile operator continues to serve its subscribers in a prompt manner through its official social media pages (Facebook, Instagram and Twitter), as well. During the quarantine period, Nar's social media channels responded immediately to inquiries addressed to social media pages by about 57,000 subscribers.
It should be noted Nar continues to provide mobile services during the lockdown in the country with the view to prevent the spread of coronavirus. Within the framework of the ‘Səyyar Nar’ project, subscribers living in Baku, Absheron and Sumgayit can get the services provided in the Nar centers directly at the place of their residence. Notably, over the past three months of the special quarantine regime, more than 200 customers were served at home within the ‘Səyyar Nar’ project. In addition, those wishing to subscribe with Nar can choose a number from the website narsim.az and the number is delivered directly to the subscriber's address. Remarkably, over 2,500 number orders were delivered directly to the subscribers through the mobile number service.
In order to prevent the spread of COVID-19, Nar responds promptly and uninterruptedly to customer requests during the quarantine regime in the country. The mobile operator's online channels and Call Center, which operates 24/7, continue to operate in an enhanced mode so that subscribers do not leave their homes.