“Nar”ın dəstəyi ilə "Breyn Rinq: BİLİK KUBOKU” uğrunda mübarizə başladı
Ölkənin ən sərfəli mobil operatoru mövqeyini qorumaqla yanaşı, sosial layihələrə də xüsusi önəmlə yanaşan “Nar”ın əsas dəstəyi ilə Azərbaycanın ən güclü beyinləri növbəti dəfə “Breyn Rinq” intellektual yarışmasında biliklərini sınamağa başladılar.
24-cü mövsümdə 12 şəhər və 7 universiteti təmsil edən 21 komanda “BİLİK KUBOKU” uğrunda mübarizəyə başlayaraq qarşıdakı 4 ay boyunca bilik və zəka bacarıqlarını nümayiş etdirəcək. İştirakçılar hər bazar günü saat 19:15-də İctimai Televiziyada yayımlanacaq yarışmada öz şəhər və universitetlərini qürurla təmsil edəcəklər.
"Nar" üçün elm və təhsilə dəstək vermək strateji Korporativ Sosial Məsuliyyət (KSM) istiqamətinin vacib hissəsidir. Operator gənclərin bilik və intellektual potensialını inkişaf etdirmələrinə imkan verən bu cür layihələrə dəstək olmaqla, həm fərdi inkişafı, həm də Azərbaycanın bilik və elm sahəsində irəliləməsini təşviq edir. “Nar”ın həyata keçirdiyi bütün layihələr haqqında ətraflı məlumatı nar.az/layihələr səhifəsindən əldə etmək olar.

Брейн-ринг: КУБОК ЗНАНИЙ стартовал при поддержке Nar
Помимо укрепления позиции самого доступного мобильного оператора в стране, Nar, акцентирующий внимание на социальных проектах, вновь предоставляет сильнейшим умам Азербайджана возможность испытать свои знания в интеллектуальном конкурсе Брейн-ринг.
В 24-м сезоне за КУБОК ЗНАНИЙ будут соревноваться 21 команда, представляющая 12 городов и 7 университетов. На протяжении следующих 4 месяцев участники продемонстрируют свои знания и интеллектуальные способности. Они с гордостью будут представлять свои города и учебные заведения на конкурсе, который будет транслироваться по Общественному телевидению каждое воскресенье в 19:15.
Для компании Nar поддержка науки и образования занимает ключевую позицию в рамках стратегического направления корпоративной социальной ответственности (КСО). Поддерживая такие инициативы, которые помогают молодежи развивать свои знания и интеллектуальный потенциал, мобильный оператор содействует как личностному росту, так и продвижению Азербайджана в сфере науки и образования. Подробная информация о всех проектах, реализуемых Nar, доступна на сайте nar.az/projects.