“Nar”-ın ənənəvi olaraq dəstək verdiyi “Brain Ring” intellektual bilik yarışlarının doqquzuncu mövsümü davam edir. Yarışlarda respublikanın müxtəlif bölgə və ali məktəblərini təmsil edən komandalar bilik mübarizəsi aparırlar.
Hər il olduğu kimi, “Brain Ring” intellektual yarışlarının yayımı zamanı televiziya tamaşaçıları üçün xüsusi bir müsabiqə keçirilir. Belə ki, verilişin yayımı zamanı “Nar”-ın “Twitter” hesabında qoyulan suala ən tez cavab verən izləyicilər xüsusi hədyyələr qazanırlar. “Brain Ring” həvəskarları bu intellektual yarışı izləmək fürsəti ilə yanaşı, həm də “Nar”-dan hədiyyə qazanmaq şansı əldə edirlər.
Sentyabr ayının qalibləri olan “Twitter” istifadəçilərinin adları artıq məlumdur: Elçin Rüstəmli (@elcin_rstml), Malik Əliyev (@malikAliyev18), Gülşən Həsənzadə (@bvushen), Səbinə Rüstəmli (@RustamliSabina).

The ninth season of Brain Ring intellectual knowledge competitions traditionally supported by Nar continues. Lots of teams representing various regions of the republic and higher schools participate in the competitions.
As it was last year, special contest is held for TV audiences during the broadcast of Brain Ring intellectual knowledge competitions. Viewers who send quick and correct answer to the questions via Nar Twitter account get special gifts. Thus, in addition of watching this intellectual competition, Brain Ring fans also get an opportunity to win prizes from Nar.
Meanwhile, the names of the winners of September have been announced: Elchin Rustamly (@elcin_rstml), Malik Aliyev (@malikAliyev18), Ghulshan Hasan-zada (@bvushen), Sabina Rustamly (@RustamliSabina).