“Nar”-dan “Samsung Galaxy Note 9” qazanmaq fürsəti
“Nar” “BakuTel-2018” - 24-cü  Beynəlxalq Telekommunikasiya və İnformasiya Texnologiyaları Sərgisində iştirak edir. Hər zaman yenilikləri və innovativ addımları ilə seçilən “Nar” sərgidə yenilənmiş brendi ilə ən böyük stendlərdən birində  öz məhsullarını təqdim edir. Dörd gün davam edəcək sərgi müddətində iştirakçılar həm “Nar” məhsulları ilə tanış ola biləcək, həm müxtəlif hədiyyələr qazanacaq, həm də əyləncəli müsabiqələrdə iştirak edə biləcəklər.
Dörd gün ərzində “Nar” stendini ziyarət edənlər texnoloji yeniliklərlə tanış olmaqla yanaşı, müxtəlif müsabiqələrdə iştirak etməklə hədiyyələr qazanacaqlar. Sərgi günlərində abunəçilər “Nar” məhsulları ilə tanış olduqdan sonra xüsusi müsabiqədə iştirak etməklə, müasir smartfon - “Samsung Galaxy Note 9” qazana bilərlər. Qeyd edək ki, müsabiqənin qalibi sərginin sonuncu günü elan ediləcək.
“Nar” stendinin qonaqlarına ilk dəfə mobil operatorun yeni məhsulları olan “Nar TV” və “Nar Wi-Fi” ruteri təqdim ediləcək. “Nar”-ın ən son məhsulları ilə həm əyani tanış olmaq, həm də sınaqdan keçirmək mümkün olacaq. Bundan başqa, ziyarətçilər mobil operatorun yüksək keyfiyyətli 4G sürətini test edə biləcək. Sərgidə abunəçilərə “Nar”-ın sərfəli qiymətlərə təklif etdiyi “Full” paketləri haqqında geniş danışılacaq.
Qeyd edək ki, Bakı Ekspo Mərkəzində keçirilən “BakuTel-2018” - 24-cü Beynəlxalq Telekommunikasiya və İnformasiya Texnologiyaları sərgisi 4-7 dekabr tarixlərində, saat 10:00-dan 18:00-dək davam edəcək.

A chance to win Samsung Galaxy Note 9 from Nar
Nar participates at the 24th “BakuTel-2018” - International Telecommunication and Information Technologies exhibition. Known for novelties and innovative solutions, Nar presents its renewed brand and products at one of the biggest stands of the exhibition. During the exhibition which is to last 4 days, the participants will be able to get acquainted with the products of Nar, and win various prizes by taking part in entertaining contests.
During the 4 days of the exhibition, Nar will demonstrate not only technological novelties, but will offer the participants a chance to win prizes by taking part in entertaining contests. During the exhibition, the subscribers will be able to get acquainted with Nar products and participate in a special contest to win a modern smartphone – Samsung Galaxy Note 9. It should be noted that the contest winner will be announced on the last day of the exhibition.
Visitors of the Nar stand will get information about the mobile operator’s new products, being Nar TV and Nar Wi-Fi router. They will be able to get acquainted and test the newest products of Nar. In addition to that, the visitors will be able to test the high quality 4G speed of the mobile operator.  At the exhibition, Nar will also provide information about the “Full” packages, offered at beneficial prices.
24th “Bakutel-2018” - Telecommunications and information technologies exhibition will be held on 4-7 of December 2018 at Baku Expo Center, from 10:00 to 18:00.