Narın dəstəyi ilə “Breyn Rinq”in yeni mövsümünə start verilir
Narın dəstəyi ilə keçirilən “Breyn Rinq” intellektual yarışının 27-ci mövsümünə start verilir. Yeni mövsümdə ölkənin müxtəlif regionlarını və ali təhsil müəssisələrini təmsil edən komandalar biliklərini sınayacaq. Belə ki, 15 region və 10 universitetdən ümumilikdə 26 komanda iştirak edəcək. Yarışın yeni mövsümünün ilk buraxılışını 22 mart saat 17:00-da İctimai Televiziyada izləyə bilərsiniz.
Nar peşəkar kadr hazırlığı istiqamətində təlimlərə başladı
12.03.2026Nar peşəkar kadr hazırlığı istiqamətində təlimlərə başladı
Mobil operator Nar ölkənin yerli əmək bazarı üçün peşəkar kadrların hazırlanması istiqamətində təlimlərə başladı. Narın tərəfdaşlıq etdiyi universitetlərin tələbələri üçün keçirilən təlimlər seriyası, ilk olaraq, Azərbaycan Texniki Universitetində (AzTU) start götürdü.
Nar və AzTU rəhbərliyi bu ilin əsas əməkdaşlıq istiqamətlərini müəyyənləşdirdi
25.02.2026Nar və AzTU rəhbərliyi bu ilin əsas əməkdaşlıq istiqamətlərini müəyyənləşdirdi
Sərfəli xidmətləri və davamlı sosial layihələri ilə tanınan mobil operator Nar tərəfdaşlıq etdiyi Azərbaycan Texniki Universiteti (AzTU) ilə birgə peşəkar kadr hazırlığı istiqamətində fəaliyyət istiqamətlərini müəyyənləşdirdi.

При поддержке Nar стартует новый сезон интеллектуальной игры «Brain Ring»
При поддержке Nar стартует 27-й сезон интеллектуального соревнования «Brain Ring». В новом сезоне команды, представляющие различные регионы страны и высшие учебные заведения, проверят свои знания. Так, в соревновании примут участие в общей сложности 26 команд из 15 регионов и 10 университетов. Первый выпуск нового сезона можно будет посмотреть 22 марта в 17:00 на Общественном телевидении.
Nar начал проведение обучающих программ по подготовке профессиональных кадров
12.03.2026Nar начал проведение обучающих программ по подготовке профессиональных кадров
Мобильный оператор Nar начал проведение обучающих программ, направленных на подготовку профессиональных кадров для местного рынка труда страны. Серия тренингов, проводимых для студентов университетов — партнеров Nar, впервые стартовала в Азербайджанском техническом университете (AzTU).
Nar и AzTU определили ключевые направления сотрудничества на текущий год
25.02.2026Nar и AzTU определили ключевые направления сотрудничества на текущий год
Мобильный оператор Nar, известный своими выгодными услугами и устойчивыми социальными проектами, совместно с Азербайджанским техническим университетом (AzTU), с которым его связывает партнёрство, определил приоритетные направления деятельности в сфере подготовки профессиональных кадров.