“Nar” Göyçayda keçirilən festivalı abunəçiləri ilə birgə qeyd etdi
Azərbaycan xalqının zəngin keçmişi, adət-ənənələri və milli-mədəni irsinə bağlılıq nümayiş etdirən “Nar”, hər il olduğu kimi bu il də Göyçayda keçirilmiş Nar festivalında aktiv iştirak edib. Mobil operator festivalın keçirildiyi ərazidə böyük “Nar” çadırı quraşdırıb və iştirakçılar üçün bayram əhval-ruhiyyəsi yaradıb. Təşkil edilən müsabiqələr və əyləncəli oyunlar ziyarətçilər tərəfindən maraqla qarşılanıb və tədbir iştirakçıları müxtəlif hədiyyələrlə mükafatlandırılıb. Bundan başqa, “Nar” çadırına yaxınlaşanlar üçün 2 gün ərzində xüsusi müsabiqə təşkil edilib və qalib gələnlərə son model smartfon hədiyyə edilib.
Mobil operator Nar festivalı ilə əlaqədar sosial media istifadəçiləri və media nümayəndələri üçün Göyçaya tur da təşkil edib. Noyabrın 4-də sosial mediada keçirilmiş müsabiqədə qalib gəlmiş 10 nəfər “Nar” əməkdaşları ilə birlikdə Göyçaya səfər edib və “Nar” çadırında təşkil edilmiş tədbirlərdə aktiv iştirak edib.
Bundan başqa, “Nar” əməkdaşları ziyarətçilərə mobil operatorun fəaliyyət istiqamətləri, şəbəkənin təkmilləşdirilməsi ilə bağlı görülən işlər, 2019-cu il ərzində ölkə ərazisində qurulan yeni baza stansiyaları və digər işlər barədə geniş məlumat veriblər.
Qeyd edək ki, Göyçay bütün dünyada məşhur olan Azərbaycan narının vətəni hesab olunur. Nar festivalı hər il noyabr ayında möhtəşəm bayram əhval-ruhiyyəsində keçirilir.

“Nar” отметил фестиваль в Гейчае вместе со своими абонентами
Компания Nar, проявляющая привязанность к богатому прошлому азербайджанского народа, традициям, национальномe и культурному наследию, как и каждый год и в этом году активно учавствовала на Гранатовом фестивале проведенном в Гейчае. Мобильный оператор установил большой павильон на месте проведения фестиваля, тем самым создав праздничное настроение участникам фестиваля. Конкурсы и викторины проведенные мобильным оператором, посетители встретили с большим интересом. Участники мероприятия были вознаграждены различными призами. Кроме этого, в течении двух дней были проведены конкурсы для всех посетителей павильона Nar и победителям конкурсов были подаренны новейшим смартфоном.
Мобильный оператор организовал тур в Гейчай для пользователей социальных сетей и представителей медиа. 10 победителей конкурса проведенного 4 ноября в социальных сетях, посетили Гейчай вместе с сотрудниками Nar и активно учавствовали в мероприятиях проведенных в шатре Nar.
Помимо всего прочего, сотрудники Nar рассказали посетителям о направлении деятельности мобильного оператора, работах проведенных для усовершенствования сети,о новых базовых станциях установленных на территории страны за 2019 год и о других реализованных проектах.
Отметим, что Гойчай считается родиной известного на весь мир азербайджанского граната. Фестиваль Граната проходит каждый год в ноябре месяце и сопровождается великолепным расположением духа.