“Nar” dövlət qəbul imtahanlarında ümumi qruplar üzrə ən yüksək nəticə toplayan ilk 10 abituriyenti mükafatlandıracağını elan edib. Belə ki, mobil operator tərəfindən tələbələrə daha rahat ünsiyyət üçün smartfonlar, “Nar” mobil nömrələri və yüksək məbləğdə balans təqdim edəcək. Məqsəd universitet həyatına yeni başlayan gənclərin nailiyyətlərinə töhfə vermək və ali təhsilə daha yüksək həvəslə yanaşmalarına dəstək olmaqdır.
Xatırladaq ki, “Nar”ın bu ənənəsi 2018-ci ildən qəbul imtahanlarında maksimal bal yığan tələbələrin mükafatlandırılması ilə başlayıb. Təhsil hər bir sahə üzrə dayanıqlı inkişafın və səmərəli fəaliyyətin başlıca zəmanəti olduğundan elm və maarifə dəstək “Nar”ın başlıca korporativ sosial məsuliyyət istiqamətidir.  “Nar”ın sosial layihələri barədə ətraflı məlumatı https://www.nar.az/projects/ səhifəsindən əldə edə bilərsiz.

Nar will award university applicants with the highest scores
Nar will reward the top 10 applicants scoring the highest results at state entrance exams. Thus, the mobile operator will provide students with smartphones, mobile numbers with sufficient balance for more convenient communication. The project is aimed to contribute to the achievements of young people who are just starting university life and support them to take higher education with greater enthusiasm.
It should be noted that Nar launched this initiative in 2018 by awarding the students who scored the maximum points in the entrance exams. Since education is the main guarantee of sustainable development and effective activity in every field, supporting science and education is the main direction of Nar’s corporate social responsibility. You may get detailed information about Nar's social projects at https://www.nar.az/projects/.