“Nar” korporativ müştərilərlə növbəti görüş keçirib
Sentyabrın 22-də “Nar” operatoru özünün korporativ müştəriləri ilə növbəti görüş keçirib. 100-ə yaxın şirkətdən 250-yə qədər nümayəndənin dəvət edildiyi görüşün keçirilməsində əsas məqsəd korporativ müştərilərə mobil operatorun yeni imkanları barədə məlumatın verilməsi və əlaqələrin gücləndirilməsidir. Görüşdə “Nar” ilə əməkdaşlıq edən şirkətlər iştirak ediblər. “Cinema Plus” kinoteatrında baş tutan görüşdən sonra qonaqlar “Nar” zalında “Johnny English 3” adlı yeni filmə tamaşa ediblər. Filmdən sonra iştirakçılar arasında lotoreya keçirilib. Qalib müştərilərə “Nar” tərəfindən xüsusi hədiyyələr verilib.
Biznes tərəfdaşlarının sayını ildən-ilə sürətlə artıran “Nar” artıq daha sərfəli şərtlərlə əməkdaşlıq təklif edir. Mobil operator biznes üçün nəzərdə tutulmuş tarif planlarının tərkibində olan bonusları da artırıb. Bundan başqa, korporativ tarif planlarına şirkətdaxili limitsiz danışıq dəqiqələri əlavə edilir. Sözügedən tariflər aylıq 8 AZN-dən başlayan abunə haqqı ilə təklif olunur.
Korporativ tarif planlarına qoşulan abunəçilər istər səsli xidmətlər, istərsə də mobil internet üçün sərfəli tariflərdən yararlanmaqla yanaşı, 24/7 rejimində çalışan xüsusi müştəri xidmətlərindən və yüksəkkeyfiyyətli mobil şəbəkədən də istifadə edirlər.
Korporativ tərəfdaşlıq üçün 777 telefon nömrəsi və ya [email protected] elektron poçt ünvanı vasitəsilə əlaqə saxlamaq olar. Təkliflərdən yalnız sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan hüquqi və ya fiziki şəxslər yararlana bilərlər.

On September 22nd Nar held another meeting with its corporate customers. The main reason for holding this meeting, organized with participation of almost 250 representatives from 100 companies, was to provide the corporate customers with information about the new offers of the mobile operator and strengthen the corporate ties with these companies. It should be noted the current partners of Nar, were invited to the meeting. After the meeting, which took place at the “Cinema Plus” cinema, the guests were invited to watch the “Johnny English 3” movie at the Nar hall. After the movie, a lottery held among the participants and the winners received special gifts from Nar.
Nar increases the number of its business partners from year to year and now proposes cooperation with even more beneficial terms. It should be reminded that the mobile operator increased the volume of bonuses provided within the tariff plans for business. Moreover, unlimited calling minutes within company were added to the corporate tariff plans. The said tariffs are offered with subscription fee starting from 8 AZN per month.
Subscribers who join the corporate tariff plans will not only enjoy beneficial tariffs for voice services and mobile internet, but will also be able to use the dedicated customer care service, available 24/7, as well as the high quality mobile network.
To start the corporate partnership one can simply call 777 or write an email to [email protected]
The offers shall be available only for physical persons or legal entities engaged in commercial activity.