“Nar” “YAŞAT” Fondunun şəhid övladları üçün təşkil etdiyi düşərgəyə dəstək oldu
Sərfəli qiymətləri və müştərilərə uyğun təklifləri ilə tanınan operator “Nar” özünün korporativ sosial məsuliyyət (KSM) strategiyası çərçivəsində “YAŞAT” Fondunun yeniyetmələr üçün təşkil etdiyi düşərgəsinə dəstək oldu.
Naxçıvan Muxtar Respublikası ərazisində baş tutan düşərgəyə Azərbaycan və Türkiyədən 15-17 yaş arası, 50-dək yeniyetmə şəhid övladları dəvət edilib. Layihənin məqsədi ölkələrimizin ərazi bütövlüyü uğrunda həyatından keçən şəhidlərimizin əmanəti sayılan övladlarına mənalı və öyrədici istirahət imkanı yaratmaq və onları ölkəmizin tarixi məkanları və füsunkar təbiəti ilə tanış etməkdir.
21-24 avqust tarixlərini əhatə edən layihə çərçivəsində Əlincə qalasının və Batabat gölünün ziyarəti, həmçinin Naxçıvan qalasına, Əcəmi seyrangahına, o cümlədən, Möminə Xatun türbəsinə ekskursiyası nəzərdə tutulur.

Nar supported the camp organized by “YAŞAT” Foundation for martyrs’ children
Distinguished with its affordable prices and customer-centric offers, Nar supported the summer camp organized by the “YAŞAT” Foundation for teenagers as part of its corporate social responsibility (CSR) strategy.
The camp, held in the Nakhchivan Autonomous Republic, invited up to 50 martyrs’ children aged 15-17 from Azerbaijan and Turkey. The project is aimed to create a meaningful and educational opportunity for the children of our martyrs, who fell for the territorial integrity of our countries, and introduce them to the historical places and fascinating nature of our country.
Within the framework of the project, for August 21-24 visits are planned to Alinja Castle and Lake Batabat, as well as excursions to Nakhchivan Castle, Ajami Square, including the Momina Khatun Mausoleum.