Nar lotereyasında böyük finala az qaldı – “Li L9 Ultra” avtomobili səni gözləyir
Sərfəli mobil operator Narın “Çoox Şanslı” stimullaşdırıcı lotereyası abunəçilərin həyatına sevinc qatmağa davam edir və abunəçilər arasında böyük maraq və həyəcan doğuran final mərhələsinə yaxınlaşır. Lotereyanın son və ən dəyərli hədiyyəsi olan 100 min manat dəyərində “Li L9 Ultra” avtomobili tezliklə öz sahibini tapacaq.
İndiyədək “Çoox Şanslı” lotereyası çərçivəsində 8 “Haval H6 Ultra” avtomobili və 58 “Xiaomi Redmi Note 14 Pro” smartfonu qaliblərə təqdim olunub. Bu günədək toplanmış bütün şanslar final tirajında nəzərə alınacaq, eyni zamanda lotereyaya yeni qoşulan abunəçilər də final mərhələsində iştirak edərək “Li L9 Ultra” avtomobilini qazanmaq şansı əldə edə biləcəklər.
“Finala yaxınlaşdıqca lotereyaya marağın daha da artması bizi çox sevindirir. Bütün iştirakçılarımıza bu həyəcanlı mərhələdə uğurlar arzulayırıq”, – deyə Narın İctimaiyyətlə əlaqələr və korporativ ünsiyyət departamentinin direktoru Hökümə Kərimova bildirib.
Qeyd edək ki, “Li L9 Ultra” avtomobilinin qalibi 7 yanvar tarixində canlı yayım zamanı elan olunacaq. Lotereyada iştirak etmək və finala şans qazanmaq üçün şanslı paketlərin aktivləşdirilməsi 31 dekabr tarixinədək mümkündür.

The grand final is approaching in Nar’s lottery – the Li L9 Ultra awaits its winner
Nar, the affordable mobile operator, continues to bring excitement to its subscribers through the “Çoox Şanslı” incentive lottery and is now approaching its highly anticipated final stage. The lottery’s ultimate and most valuable prize — the Li L9 Ultra, worth AZN 100,000 — will soon find its lucky owner.
To date, the “Çoox Şanslı” lottery has awarded 8 Haval H6 Ultra vehicles and 58 Xiaomi Redmi Note 14 Pro smartphones to winners. All chances accumulated so far will be taken into account in the final draw. At the same time, subscribers who join the lottery at this stage will also have the opportunity to participate in the final draw and compete for the Li L9 Ultra.
“As we approach the final, we are pleased to see growing interest in the lottery. We wish all participants the best of luck in this exciting stage,” said Hokuma Karimova, Director of Public Relations and Corporate Communications at Nar.
The winner of the Li L9 Ultra will be announced during a live broadcast on 7 January. To participate in the lottery and secure a chance in the final draw, Lucky Packages can be activated until 31 December.