“Nar” gənclərin daha bir təşəbbüsünə dəstək oldu
29 iyun 2016-cı il tarixdə “Nar” operatorunun dəstəyi ilə “Mədəniyyətlər festivalı” tədbiri keçirildi. “Global Village AIESEC Azerbaijan” Beynəlxalq Gənclər Təşkilatı tərəfindən 2011-ci ildən başlayaraq hər il keçirilən bu rəngarəng və maraqlı mədəniyyət festivalında dünyanın 14 ölkəsindən gəlmiş nümayəndələr dostluq abu-havası yaratmaq və öz mədəniyyətlərini təqdim etmək üçün bir yerə toplaşdılar. Tədbirin qonaqları müxtəlif ölkələrin musiqisi, rəqsləri, incəsənəti və adət-ənənələrindən zövq aldılar.
Tədbirdə “AIESEC Azerbaijan” tərəfindən dünyanın müxtəlif ölkələrindən Azərbaycana dəvət olunan və “Need of Clean”, "Talk out Loud", "Beyond the Limits", “World for Kids” kimi layihələrin iştirakçıları olan xarici könüllülər öz mədəniyyətlərini, adət-ənənələrini müxtəlif suvenir, mahnı və rəqs nömrələri ilə təqdim etdilər.
Hər zaman gənclərin müxtəlif ideya və təşəbbüslərini alqışlayan “Nar” operatorunun dəstək verdiyi tədbir qonaqlar və iştirakçıların ürəyincə oldu. Mobil operatorun Korporativ Sosial Məsuliyyət (KSM) strategiyası və “AIESEC Azerbaijan” ilə tərəfdaşlığı çərçivəsində həyata keçən layihə biri-birindən maraqlı və rəngarəng anlarla yadda qaldı.

Nar has supported another initiative of youth
On June 29, 2016, 'Cultural Festival' event was held with the support of Nar. Delegates from 14 countries gathered together at this colorful and exciting cultural festival, which has been holding by 'Global Village AIESEC Azerbaijan' International Youth Organization annually since 2011, to create a friendly atmosphere and present their cultures. The guests enjoyed music, dance, art and traditions of different countries.
In the event, foreign volunteers, which have been invited to Azerbaijan by 'AIESEC Azerbaijan' from different countries of the world and which are participants of “Need of Clean”, "Talk out Loud", "Beyond the Limits", “World for Kids" projects, presented their cultures and traditions in various souvenirs, songs and dances.
The guests and participants were satisfied with the event, supported by Nar, which always appreciates different ideas and initiatives of youth. The project, carried out in the framework of the mobile operator's Corporate Social Responsibility (CSR) strategy and "AIESEC Azerbaijan" partnership, was marked by interesting and colorful moments.