“Nar” gənclərin daha bir təşəbbüsünə dəstək oldu
29 iyun 2016-cı il tarixdə “Nar” operatorunun dəstəyi ilə “Mədəniyyətlər festivalı” tədbiri keçirildi. “Global Village AIESEC Azerbaijan” Beynəlxalq Gənclər Təşkilatı tərəfindən 2011-ci ildən başlayaraq hər il keçirilən bu rəngarəng və maraqlı mədəniyyət festivalında dünyanın 14 ölkəsindən gəlmiş nümayəndələr dostluq abu-havası yaratmaq və öz mədəniyyətlərini təqdim etmək üçün bir yerə toplaşdılar. Tədbirin qonaqları müxtəlif ölkələrin musiqisi, rəqsləri, incəsənəti və adət-ənənələrindən zövq aldılar.
Tədbirdə “AIESEC Azerbaijan” tərəfindən dünyanın müxtəlif ölkələrindən Azərbaycana dəvət olunan və “Need of Clean”, "Talk out Loud", "Beyond the Limits", “World for Kids” kimi layihələrin iştirakçıları olan xarici könüllülər öz mədəniyyətlərini, adət-ənənələrini müxtəlif suvenir, mahnı və rəqs nömrələri ilə təqdim etdilər.
Hər zaman gənclərin müxtəlif ideya və təşəbbüslərini alqışlayan “Nar” operatorunun dəstək verdiyi tədbir qonaqlar və iştirakçıların ürəyincə oldu. Mobil operatorun Korporativ Sosial Məsuliyyət (KSM) strategiyası və “AIESEC Azerbaijan” ilə tərəfdaşlığı çərçivəsində həyata keçən layihə biri-birindən maraqlı və rəngarəng anlarla yadda qaldı.

Nar поддержал еще одну инициативу молодежи
29 июня 2016 года при поддержке оператора Nar было проведено мероприятие под названием «Фестиваль культур». В этом красочном и интересном фестивале культуры, с 2011 года ежегодно проводимом международной молодежной организацией «Global Village AIESEC Azerbaijan», представители 14-ти стран мира собрались вместе для того, чтобы создать дружескую атмосферу и представить свои культуры. Гости мероприятия получили большое удовольствие от музыки, танцев, искусства и традиций разных стран, представленных на фестивале.
Участвующие в мероприятии организованном «AIESEC Azerbaijan» иностранные добровольцы, приглашенные в Азербайджан из разных стран мира и являющиеся участниками таких проектов, как «Need of Clean», «Talk out Loud», «Beyond the Limits» и «World for Kids», представили свои культуры и традиции различными сувенирами, песнями и танцевальными номерами.
Мероприятие, поддержанное оператором Nar, всегда приветствующим различные идеи и инициативу молодежи, очень понравилось его гостям и участникам. Этот проект, воплощенный в жизнь в рамках стратегии корпоративной социальной ответственности (КСО) мобильного оператора и партнерства с «AIESEC Azerbaijan» запомнился интересными, разнообразными и красочными мгновениями