“Nar” fiziki məhdudiyyətli tələbələr üçün əmək yarmarkasında iştirak edir
“Nar” Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti tərəfindən fiziki məhdudiyyətli tələbələr üçün təşkil edilmiş əmək yarmarkasında iştirak edir. Mobil operator 50-dək şirkətin iştirak etdiyi yarmarkada satışın analitikası üzrə mütəxəssis, kiçik və orta müəssisələr üzrə mütəxəssis və müştəri xidmətləri təmsilçisi vəzifələrinə sənəd qəbulu elan edir. Eyni zamanda, mobil operator tələbələrə satış və marketinq sahələri üzrə yay proqramı təklif edir. Mayın 5-də, “Park Inn” otelində keçirilən yarmarka saat 10:00-dan etibarən açıqdır. Yarmarkaya giriş sərbəstdir.
Fiziki məhdudiyyətli gənclərə xüsusi diqqətlə yanaşan “Nar” onların cəmiyyətə inteqrasiya edilməsi yönündə layihələr həyata keçirir. Bu mənada, “Nar”-ın Bakı, Zaqatala və Göygöl şəhərlərində həyata keçirdiyi “Fiziki məhdudiyyətli gənclər üçün təlim məktəbləri” layihəsi xüsusi əhəmiyyət kəsb edir. Bu cür layihələri həyata keçirməklə yanaşı, mobil operatorun özündə də fiziki məhdudiyyətli gənclər müxtəlif vəzifələrdə çalışır.

Nar принимает участие на ярмарке труда  для студентов с ограниченными физическими возможностями
Nar принимает участие на ярмарке труда для студентов с ограниченными физическими возможностями, организованной Азербайджанским Государственным Экономическим Университетом. На ярмарке, проходящей с участием более 50-ти компаний, мобильный оператор объявил прием документов на такие позиции, как специалист по аналитике продаж, специалист по малым и средним бизнесам, а также представитель отдела обслуживания клиентов. В то же время, оператор предлагает возможность прохождения летней практики в таких департаментах, как отдел продажи и маркетинг. Ярмарка открылась 5 мая в 10:00 в отеле Park Inn. Вход свободный.
Относясь с особым вниманием к молодым людям с ограниченными физическими возможностями, Nar осуществляет целый ряд проектов, направленных на их интеграцию в общество. Особое место в этом списке занимает проект под названием «Школа для молодых людей с ограниченными физическими возможностями», реализованный в таких городах, как Баку, Загатала и Гёйгёль. Наряду с этими проектами, оператор также выступает в роли работодателя молодых людей с ограниченными физическими возможностями, которые работают в компании на различных позициях.