“Nar” eşitmə məhdudiyyətli insanları tibbi-gigiyenik vasitələrlə təmin edib
Korporativ sosial məsuliyyət strategiyası çərçivəsində mobil operator eşitmə və nitq məhdudiyyətli insanlara dəstək olub. Belə ki, “Nar” eşitmə və nitq məduduyyəti olan şəxsləri koronavirusdan qorumaq məqsədilə qoruyucu maskalar və dezinfeksiyaedici vasitələrlə təmin edib. Karlara Dəstək” İctimai Birliyinin dəstəyi ilə reallaşan layihə çərçivəsində 1500-ə qədər eşitmə və nitq məduduyyəti şəxsə qoruyucu vasitələr paylanıb.
Qeyd edək ki , “Nar” koronavirus (COVID-19) infeksiyasının ölkə ərazisində yayılmasının qarşısını almaq məqsədilə bir sıra mühüm sosial layihələrdə aktiv iştirak etməkdədir. “Nar”ın korporativ sosial məsuliyyət (KSM) layihələri haqqında ətraflı məlumatı nar.az səhifəsindən əldə etmək olar.

As part of its corporate social responsibility strategy, the mobile operator supported people with hearing and speech disabilities. Thus, Nar provided people with hearing and speech impairment with protective masks and disinfectants to protect against coronavirus pandemic. About 1,500 hearing and speech-impaired people were provided with protective means as part of the project implemented jointly with the ‘Support to Deaf’ Public Union.
It should be noted that Nar actively participates in a number of important social projects to prevent the spread of coronavirus (COVID-19) in the country. For detailed information on Nar's corporate social responsibility (CSR) projects, please visit us at nar.az.