“Nar” ADA Universitetinin təşkil etdiyi karyera sərgisində yeni vakansiyalar təqdim etdi
Belə ki, mobil operator 2 mart 2017-ci il tarixdə ADA Universiteti tərəfindən bu təhsil müəssisəsinin kampusunda təşkil edilmiş 5-ci karyera sərgisində iştirak edib. Universitetin istedadlı, məqsədyönlü və çalışqan tələbələrinin iştirakı ilə keçirilən sərgidə biznesin təşkili və idarə edilməsi, ictimai siyasət və idarəetmə, beynəlxalq münasibətlər və diplomatiya, informasiya texnologiyaları və kompüter mühəndisliyi, kompüter elmləri və sistem mühəndisliyi və iqtisadiyyat ixtisasları üzrə təhsil alan tələbələrlə görüş keçirilib.
ADA Universiteti tələbələrinin işgüzar mühitə inteqrasiyasına dəstək məqsədilə təşkil edilmiş karyera sərgisində iştirak edən “Nar” bununla illər ərzində uğurlu əməkdaşlıq etdiyi ADA Universiteti ilə olan tərəfdaşlıq münasibətlərinə daha bir töhfə verib.
“Nar” gənc kadrlara 5 iş vakansiyası təqdim edib. Brend və reklam işi üzrə mütəxəssis, kommersiya üzrə analitik, rəqəmsal marketinq üzrə mütəxəssis, media satınalması üzrə mütəxəssis və müştəri xidmətləri üzrə nümayəndə kimi vakant iş yerlərini təqdim edən mobil operator gənclərin işə cəlb edilməsi istiqamətində daha bir addım atıb.

Nar представил новые вакансии на карьерной выставке, организованной университетом АДА
Так, 2 марта 2017 года мобильный оператор принял участие в организованной университетом АДА в своем кампусе 5-й карьерной выставке. На выставке была проведена встреча с самыми талантливыми, целеустремленными и старательными студентами университета, получающими образование по следующим специальностям: организация и управление бизнесом, общественная политика и управление, международные отношения и дипломатия, информационные технологии и компьютерная инженерия, компьютерные науки и системная инженерия, экономика.
Приняв участие в карьерной выставке, организованной в целях поддержки интеграции в деловую среду студентов АДА, Nar еще раз способствовал развитию многолетних успешных партнерских отношений с университетом АДА. Nar представил молодым кадрам 5 рабочих вакансий. Мобильный оператор, представляющий такие вакантные рабочие места, как специалист по брендам и рекламной работе, аналитик по коммерции, специалист по цифровому маркетингу, специалист по медиа-закупкам и представитель по абонентским услугам, сделал еще один шаг в направлении трудоустройства молодежи.