“Nar” ADA Universitetinin təşkil etdiyi karyera sərgisində yeni vakansiyalar təqdim etdi
Belə ki, mobil operator 2 mart 2017-ci il tarixdə ADA Universiteti tərəfindən bu təhsil müəssisəsinin kampusunda təşkil edilmiş 5-ci karyera sərgisində iştirak edib. Universitetin istedadlı, məqsədyönlü və çalışqan tələbələrinin iştirakı ilə keçirilən sərgidə biznesin təşkili və idarə edilməsi, ictimai siyasət və idarəetmə, beynəlxalq münasibətlər və diplomatiya, informasiya texnologiyaları və kompüter mühəndisliyi, kompüter elmləri və sistem mühəndisliyi və iqtisadiyyat ixtisasları üzrə təhsil alan tələbələrlə görüş keçirilib.
ADA Universiteti tələbələrinin işgüzar mühitə inteqrasiyasına dəstək məqsədilə təşkil edilmiş karyera sərgisində iştirak edən “Nar” bununla illər ərzində uğurlu əməkdaşlıq etdiyi ADA Universiteti ilə olan tərəfdaşlıq münasibətlərinə daha bir töhfə verib.
“Nar” gənc kadrlara 5 iş vakansiyası təqdim edib. Brend və reklam işi üzrə mütəxəssis, kommersiya üzrə analitik, rəqəmsal marketinq üzrə mütəxəssis, media satınalması üzrə mütəxəssis və müştəri xidmətləri üzrə nümayəndə kimi vakant iş yerlərini təqdim edən mobil operator gənclərin işə cəlb edilməsi istiqamətində daha bir addım atıb.

Thus, the mobile operator took part in the 5th career fair on March 2, 2017, organized by ADA University at its campus. In the fair with the participation of the university's talented, committed and hard-working students, a meeting was held with the students with major in business organization and management, public policy and governance, international relations and diplomacy, information technology and computer engineering, computer science and systems engineering, economics.
Participating in the career fair aimed at support to integration of the students of ADA University into business environment, Nar made one more contribution to the partnership relations with ADA University, successfully cooperating for years.
Nar offered 5 job vacancies to fresh cadres. With vacancies for brands and advertising specialist, commercial analyst, digital marketing specialist, media procurement specialist and customer service representative, the mobile operator took another step towards youth employment.