“Nar” abunəçilərin gündəlik internetə olan tələbatını tam ödəməkdədir
Ölkənin ən gənc mobil operatoru olan “Nar”, abunəçilərinin yüksəksürətli internetə olan gündəlik tələbatını ödəmək istiqamətində strategiyasını uğurla davam etdirir. Bu məqsədlə mobil operatorun təqdim etdiyi məhsullarla abunəçilər geniş və yüksəksürətli 4G şəbəkəsindən yalnız mobil telefonlarında deyil, ev və ofislərində də yararlana bilərlər. “Nar”-ın  yüksəksürətli internetə çıxış imkanı verən “Qutu”, “Nar Wi-Fi”“Nar MiFi” məhsulları ölkənin telekommunikasiya bazarında böyük maraqla qarşılanıb. Belə ki, son 1 ayın nəticələrinə əsasən, “Qutu” istifadəçilərinin sayı 50%, “Nar Wi-Fi”  istifadəçilərinin sayı 22%, “Nar MiFi” istifadəçilərinin sayı isə 40% artıb. Qeyd edək ki, “Nar”-ın təqdim etdiyi hər 3 məhsul abunəçilərə innovativ xidmətlərdən yararlanaraq hər zaman onlayn olmağa və sərfəli qiymətə yüksəksürətli internetə çıxış əldə etməyə imkan verir.
“Nar”-ın Kommersiya direktoru Qəhrəman Kazımovun sözlərinə görə, “Nar”, təqdim etdiyi məhsul və həllərlə abunəçilərin gündəlik həyatlarına rahatlıq gətirən telekommunikasiya şirkətinə çevrilib: “Nar” olaraq bu istiqamətdə təqdim etdiyimiz məhsullar müasir dövrün tələblərinə, abunəçilərin ehtiyac və istəklərinə uyğundur. Müştəri yönümlü brend strategiyamıza əsaslanaraq, “Nar”bundan sonra da təqdim etdiyi məhsul və həllərlə müştərilərinin gündəlik həyatlarında etibarlı tərəfdaş olmağı hədəfləyir.“
Qeyd edək ki, “Nar Wi-Fi” yeni mənzilə, ofisə və ya bağ evinə köçənlər, yaxud evində ənənəvi internetə qoşula bilməyənlər üçün ən münasib məhsuldur. “Nar Wi-Fi” sayəsində 30-dan artıq cihaz eyni anda istənilən məkanda sərfəli qiymətə yüksəksürətli internetə (LTE / 4G) çıxış əldə edir.
Mobil operatorun təqdim etdiyi digər məhsul - “Nar MiFi” ilə abunəçi olduğu yerdən asılı olmayaraq, hər zaman onlayn olur və sərfəli qiymətə yüksəksürətli internetə çıxış əldə edir. “Nar MiFi” cihazını istifadəçi istənilən yerə apara və  interneti dostları və yaxınları ilə asanlıqla paylaşa bilər.
“Nar”-ın təqdim etdiyi “Qutu” isə Azərbaycanın rabitə bazarında ev üçün fiber-optik internet, rəqəmsal TV və mobil rabitə xidmətlərinin bir paketdə təqdim edildiyi ilk təklifdir. “Qutu” təklifi ilə “Nar” müştərilərə 50-si HD olmaqla 240-dan çox telekanal izləmək, fiber-optik texnologiya üzərindən yüksəksürətli internet, ölkədaxili danışıq dəqiqələri, mobil internet və SMS bonusları təqdim edir.

Nar полностью удовлетворяет ежедневные потребности абонентов в интернете
Nar - самый молодой оператор мобильной связи в стране, успешно продолжает свою стратегию по удовлетворению ежедневных потребностей абонентов в высокоскоростном интернете. Таким образом, благодаря продуктам оператора, абоненты могут пользоваться обширной и высокоскоростной сетью 4G Nar не только на мобильных телефонах, но и дома, и в офисе. Такие продукты Nar, как «Qutu», «Nar Wi-Fi» и «Nar MiFi», которые обеспечивают доступ к высокоскоростному интернету, были встречены с большим интересом на телекоммуникационном рынке страны. Так, по итогам прошлого месяца количество пользователей «Qutu» увеличилось на 50%, количество пользователей «Nar Wi-Fi» - на 22%, а количество пользователей «Nar MiFi» - на 40%. Отметим, что эти 3 продукта, позволят абонентам пользоваться инновационными услугами и иметь доступ к высокоскоростному Интернету по выгодным ценам.
По словам коммерческого директора Nar Гахрамана Казымова, благодаря своим продуктам и услугам Nar превратился в телекоммуникационную компанию, которая приносит удобство в повседневную жизнь абонентов: «Продукты, которые предоставляет Nar, полностью соответствуют требованиям современности, а также потребностям и пожеланиям абонентов. Основываясь на ориентированной на клиента стратегии бренда, Nar стремится стать надежным партнером в повседневной жизни клиентов с помощью своих продуктов и решений. "
Отметим, что «Nar Wi-Fi» - это лучшее решение для тех, кто переезжает в новую квартиру, на дачу или в офис, или тех, кто не имеет возможности подключиться к традиционному интернету. Это оборудование позволяет одновременно подключить до 30 устройств, для доступа к высокоскоростному Интернету (LTE / 4G) в любом месте и по выгодной цене.
Благодаря продукту «Nar MiFi» абонент получает возможность постоянно оставаться в сети, независимо от своего местоположения, и иметь доступ к высокоскоростному интернету по выгодной цене. Пользователь может взять устройство «Nar MiFi» куда угодно и легко делиться интернетом с друзьями и близкими.
Продукт «Qutu» от Nar является первым продуктом на рынке связи Азербайджана, который включает в себя оптоволоконный интернет для дома, услуги цифрового телевидения и мобильной связи в одном комплекте. Таким образом, Nar предоставляет клиентам доступ к более чем 240 телеканалам, включая 50 каналов HD, высокоскоростной оптоволоконный интернет, минуты разговора по всей стране, мобильный интернет-трафик и бонусные SMS-сообщения.