“Nar” abunəçilərin gündəlik internetə olan tələbatını tam ödəməkdədir
Ölkənin ən gənc mobil operatoru olan “Nar”, abunəçilərinin yüksəksürətli internetə olan gündəlik tələbatını ödəmək istiqamətində strategiyasını uğurla davam etdirir. Bu məqsədlə mobil operatorun təqdim etdiyi məhsullarla abunəçilər geniş və yüksəksürətli 4G şəbəkəsindən yalnız mobil telefonlarında deyil, ev və ofislərində də yararlana bilərlər. “Nar”-ın  yüksəksürətli internetə çıxış imkanı verən “Qutu”, “Nar Wi-Fi”“Nar MiFi” məhsulları ölkənin telekommunikasiya bazarında böyük maraqla qarşılanıb. Belə ki, son 1 ayın nəticələrinə əsasən, “Qutu” istifadəçilərinin sayı 50%, “Nar Wi-Fi”  istifadəçilərinin sayı 22%, “Nar MiFi” istifadəçilərinin sayı isə 40% artıb. Qeyd edək ki, “Nar”-ın təqdim etdiyi hər 3 məhsul abunəçilərə innovativ xidmətlərdən yararlanaraq hər zaman onlayn olmağa və sərfəli qiymətə yüksəksürətli internetə çıxış əldə etməyə imkan verir.
“Nar”-ın Kommersiya direktoru Qəhrəman Kazımovun sözlərinə görə, “Nar”, təqdim etdiyi məhsul və həllərlə abunəçilərin gündəlik həyatlarına rahatlıq gətirən telekommunikasiya şirkətinə çevrilib: “Nar” olaraq bu istiqamətdə təqdim etdiyimiz məhsullar müasir dövrün tələblərinə, abunəçilərin ehtiyac və istəklərinə uyğundur. Müştəri yönümlü brend strategiyamıza əsaslanaraq, “Nar”bundan sonra da təqdim etdiyi məhsul və həllərlə müştərilərinin gündəlik həyatlarında etibarlı tərəfdaş olmağı hədəfləyir.“
Qeyd edək ki, “Nar Wi-Fi” yeni mənzilə, ofisə və ya bağ evinə köçənlər, yaxud evində ənənəvi internetə qoşula bilməyənlər üçün ən münasib məhsuldur. “Nar Wi-Fi” sayəsində 30-dan artıq cihaz eyni anda istənilən məkanda sərfəli qiymətə yüksəksürətli internetə (LTE / 4G) çıxış əldə edir.
Mobil operatorun təqdim etdiyi digər məhsul - “Nar MiFi” ilə abunəçi olduğu yerdən asılı olmayaraq, hər zaman onlayn olur və sərfəli qiymətə yüksəksürətli internetə çıxış əldə edir. “Nar MiFi” cihazını istifadəçi istənilən yerə apara və  interneti dostları və yaxınları ilə asanlıqla paylaşa bilər.
“Nar”-ın təqdim etdiyi “Qutu” isə Azərbaycanın rabitə bazarında ev üçün fiber-optik internet, rəqəmsal TV və mobil rabitə xidmətlərinin bir paketdə təqdim edildiyi ilk təklifdir. “Qutu” təklifi ilə “Nar” müştərilərə 50-si HD olmaqla 240-dan çox telekanal izləmək, fiber-optik texnologiya üzərindən yüksəksürətli internet, ölkədaxili danışıq dəqiqələri, mobil internet və SMS bonusları təqdim edir.

Nar - the youngest mobile operator in the country successfully continues its strategy to meet the subscribers’ daily needs for high speed internet. Thus, by using products offered by the mobile operator, the subscribers can benefit from extensive and high-speed 4G network of Nar not only on mobile phones, but also at homes and offices. Such products of Nar as ‘Qutu’, ‘Nar Wi-Fi’ and ‘Nar MiFi’, which provide access to high-speed internet, were received with great interest on the country's telecommunications market. Thus, according to the results of the past month, the number of ‘Qutu’ users increased by 50%, number of ‘Nar Wi-Fi’ users by 22% and number of ‘Nar MiFi’ users by 40%. Note that these 3 products offered by Nar will allow subscribers to stay up-to-date with innovative services and access high-speed internet at affordable prices.
According to the words of Commercial director of Nar Gakhraman Kazimov, thanks to its products and services Nar turned into a telecommunication company which brings convenience to the subscribers’ everyday life: ‘Products that Nar provides fully correspond to the requirements of modern times, as well as the needs and wishes of subscribers. Based on our customer-oriented brand strategy, Nar is committed to becoming a reliable partner in the daily lives of its customers through its products and solutions’.
Note that ‘Nar WiFi’ is the best solution for those who move to a new apartment, summer house or office, or those who are unable to connect to traditional internet. This equipment allows up to 30 devices at once to get access to high speed internet (LTE/4G) at any location and at beneficial price.
With ‘Nar MiFi’ product of the mobile operator, the subscriber gets the opportunity to remain online at all times, regardless of his/her location and get access to high speed internet at a beneficial price. A user can take the “Nar MiFi” device anywhere and easily share internet with friends and family.
‘Qutu’ product of Nar is the first product on the communication market of Azerbaijan which includes fiber-optic internet for homes, digital TV and mobile communication services in one bundle. Thus, Nar provides the customers with access to more than 240 TV channels, including 50 HD channels, high speed fiber-optic internet, countrywide calling minutes, mobile internet traffic, and bonus SMS messages.