“Nar” korporativ müştərilərinə ödənişsiz MiFi cihazını təqdim edir
Ölkənin ən gənc və innovativ mobil operatoru “Nar”, təqdim etdiyi yüksəkkeyfiyyətli şəbəkə , sürətli və kəsintisiz internet xidmətləri, sərfəli təklifləri ilə sahibkarlara dəstək olmağa və onların biznes tələblərini ödəməyə davam edir. Belə ki, “Nar”-ın korporativ müştərisinə çevrilən hər bir biznes sahibi ödənişsiz olaraq portativ internet daşıyıcısı olan “Nar MiFi” cihazı əldə edə biləcək. Bu cihaz abunəçilərə olduqları yerdən asılı olmayaraq hər zaman onlayn olmağa və interneti ətrafdakılarla paylaşmağa imkan verir. Eləcə də, cihazın kiçik ölçüləri və yüngüllüyü onun daşınmasını asanlaşdırır ki, bu da abunəçilərə bizneslərini daha çevik və mobil idarə etməyə kömək edir.
Mobil operator korporativ müştərilərilə yeni imkanlar, təkliflər barədə məlumatları bölüşmək, eləcə də əlaqələri gücləndirmək məqsədilə, növbəti dəfə 100-ə yaxın şirkətdən 250-yə qədər korporativ müştərisini film nümayişində bir araya gətirib. Filmdən sonra iştirakçılar arasında lotoreya keçirilib və qalib müştərilərə “Nar” tərəfindən xüsusi hədiyyələr verilib.
Bu ildən mobil operatorun korporativ müştəriləri üçün mövcud olan tarif paketlərində dəyişikliklər olub və yeni tariflər təqdim edilib. Tariflər hər bir müştərinin ehtiyacına uyğun tənzimlənir və fərdi yanaşma sayəsində biznes sahiblərinə ən optimal təklif təqdim edilir. Bundan başqa, korporativ müştərilər üçün yeni internet və rominq paketləri və beynəlxalq zənglər üçün bonuslar təqdim edilir. Qeyd edək ki, “Nar”-ın biznes sahibləri üçün təqdim etdiyi sərfəli təkliflər sayəsində müştərilərinin sayı artmaqdadır. Son 1 ildə mobil operatorun korporativ müştəriləri sırasına daha 600 yeni şirkət qoşulub.
“Nar” ilə korporativ tərəfdaşlıq üçün 777 telefon nömrəsi və ya [email protected] elektron poçt ünvanı vasitəsilə əlaqə saxlamaq olar. Daha ətraflı buradan tanış ola bilərsiniz.

Nar, the youngest and most innovative mobile operator in the country, continues to support entrepreneurs with high-quality network, fast and uninterrupted internet services and profitable offers to meet their business needs. Thus, every business owner, who becomes a corporate customer of Nar, will be able to get a free portable internet carrier – "Nar MiFi" device. This device allows subscribers to stay online and share the internet with others regardless of where they are. In addition, the smaller dimensions and lightness of the device make it easy to carry around, so it helps subscribers manage their business in a more flexible and mobile way.
In order to provides the corporate customers with information about the new opportunities and offers, and strengthen the ties, the mobile operator has  yet again gathered almost 250 corporate customers from around 100 companies at a movie demonstration. After the movie, a lottery has been held among the participants and the winners received special gifts from Nar.
Since this year, the mobile operator applied changes to tariff packages available for corporate customers and new tariffs were introduced. Tariffs are adjusted according to needs of each customer, and individual approach provides business owners with the most optimal offer. In addition, corporate customers are provided with new internet and roaming package offers and bonuses for international calls. It should be noted that thanks to the favorable offers presented by Nar, the number of customers is increasing. So that more than 600 new companies became the mobile operator's corporate clients over the past year.
To start the corporate partnership one can simply call 777 or write an email to [email protected].  More details are available at: https://bax.nar.az/biznes-en