“BakuTel” sərgisində “Nar” stendinə gəl, müasir smartfon qazan!
Ölkənin ən gənc mobil operatoru “Nar”, “BakuTel-2019” - 25-ci  Beynəlxalq Telekommunikasiya və İnformasiya Texnologiyaları Sərgisində iştirak edir. Hər zaman müştəriyönümlü addımları və yenilikləri ilə seçilən “Nar” yubiley sərgisində interaktiv stendi ilə ziyarətçiləri qarşılayır.
“Nar” abunəçiləri hesabı daha asan idarə etməyə imkan verən “Nar+” tətbiqini yükləməklə müsabiqədə iştirak haqqı qazanırlar. Bütün sərgiboyu keçiriləcək müsabiqənin qalibləri hər günün sonunda elan ediləcək və müasir smartfonla təltif olunacaqlar. Stendin diqqətçəkən xüsusiyətlərindən biri də “Nar”ın yüksəkkeyfiyyətli şəbəkəsini özündə təcəssüm etdirən maraqlı aktivliklərin təqdim olunmasıdır. Belə ki, hər bir sərgi iştirakçısı xüsusi ayrılmış qapalı zonada virtual reallıq oyunlarını sınaqdan keçirmək şansına malikdir. Bundan başqa, ziyarətçilər həm də 4G şəbəkəsinin sürətini yerindəcə test edə bilərlər.
Mobil operator hər kəsi 3-6 dekabr tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində keçiriləcək 25-ci “BakuTel-2019” sərgisindəki “Nar” stendinə dəvət edir.

Подходи к стенду Nar на выставке “BakuTel” и выиграй смартфон!
Самый молодой мобильный оператор страны - Nar учавствует на 25-ой Международной выставке Телекоммуникационных и Информационных Технологий - “BakuTel-2019”. Всегда отличающийся своими клиентонаправленными решениями и новинками Nar, встречает посетителей  на юбилейной выставке с интерактивным стендом.
Nar предоставляет возможность абонентам учавствовать в конкурсе загрузив приложение  “Nar+”  позволяющее управлять аккаунтом еще легче. Победители конкурса проводимого в течении всей выставки будут объявленны в конце каждого дня и награжденны современными смартфонами. Одной из особенностей стенда привлекающих внимание является представление интрересных активити воплощающих в себе высококое качество сети Nar. Так, каждый участник выставки получает шанс протестировать игры виртуальной реальности в специально отведенной закрытой зоне. Помимо этого, посетители также могут прямо на месте протестировать сеть 4G.