“BakuTel” sərgisində “Nar” stendinə gəl, müasir smartfon qazan!
Ölkənin ən gənc mobil operatoru “Nar”, “BakuTel-2019” - 25-ci  Beynəlxalq Telekommunikasiya və İnformasiya Texnologiyaları Sərgisində iştirak edir. Hər zaman müştəriyönümlü addımları və yenilikləri ilə seçilən “Nar” yubiley sərgisində interaktiv stendi ilə ziyarətçiləri qarşılayır.
“Nar” abunəçiləri hesabı daha asan idarə etməyə imkan verən “Nar+” tətbiqini yükləməklə müsabiqədə iştirak haqqı qazanırlar. Bütün sərgiboyu keçiriləcək müsabiqənin qalibləri hər günün sonunda elan ediləcək və müasir smartfonla təltif olunacaqlar. Stendin diqqətçəkən xüsusiyətlərindən biri də “Nar”ın yüksəkkeyfiyyətli şəbəkəsini özündə təcəssüm etdirən maraqlı aktivliklərin təqdim olunmasıdır. Belə ki, hər bir sərgi iştirakçısı xüsusi ayrılmış qapalı zonada virtual reallıq oyunlarını sınaqdan keçirmək şansına malikdir. Bundan başqa, ziyarətçilər həm də 4G şəbəkəsinin sürətini yerindəcə test edə bilərlər.
Mobil operator hər kəsi 3-6 dekabr tarixlərində Bakı Ekspo Mərkəzində keçiriləcək 25-ci “BakuTel-2019” sərgisindəki “Nar” stendinə dəvət edir.

Visit Nar stand at BakuTel and win a smartphone!
Nar, the youngest mobile operator in the country, is participating at BakuTel-2019 – the 25th Azerbaijan International Telecommunications, Innovations and High Technologies Exhibition. Always excelled with customer-centric steps and novelties, Nar welcomes the visitors at the jubilee exhibition with an interactive stand.
Nar subscribers are entitled to take part in the contest upon downloading Nar+ application which allows to manage the account more easily. The contest will last throughout the exhibition and the winners will be announced at the end of each day. The winners will be awarded with a modern smartphone. Another attracting feature of the stand is the demonstration of interesting activities embodying high quality network of the mobile operator. Thus, every visitor is provided with an opportunity to test virtual reality games in a special closed zone. Moreover, they can also test 4G network speed right at the spot.
Mobile operator invites everyone to visit the Nar stand at BakuTel-2019 taking place on December 3-6 at Baku Expo Center.