“Nar”-ın korporativ müştərilərinin sayı artmaqdadır
Ölkənin ən gənc və innovativ mobil operatoru “Nar”-ın korporativ müştərilərinin sayı ildən-ilə artmaqdadır. Son 1 ildə mobil operatorun korporativ müştərilərinin sayı 30% yüksəlib.
Hər bir abunəçisinə xüsusi diqqət göstərən “Nar”, korporativ müştəriləri ilə mütəmadi görüşlər keçirir. Görüşün keçirilməsində əsas məqsəd korporativ müştərilərə mobil operatorun yeni imkanları barədə məlumatın verilməsi və əlaqələrin gücləndirilməsidir. Növbəti dəfə “Nar” 100-ə yaxın şirkətdən 250-yə qədər korporativ müştərisinin iştirakı ilə “Cinema Plus” kinoteatrının “Nar” zalında yeni filmə tamaşa ediblər. Filmdən sonra iştirakçılar arasında lotoreya keçirilib və qalib müştərilərə “Nar” tərəfindən xüsusi hədiyyələr verilib.
Qeyd edək ki, biznes tərəfdaşlarının sayını ildən-ilə sürətlə artıran “Nar” daha sərfəli şərtlərlə əməkdaşlıq təklif edir. “Nar” korporativ müştərisi olmaqla, sahibkarlar öz biznes tələblərinə uyğun olan təkliflərdən yararlanmaqla yanaşı, keyfiyyətli rabitə və sərfəli qiymətlərdən faydalana bilərlər. Belə ki, korporativ tariflərdən birini seçməklə, müştərilər sərfəli qiymətə yeni model smartfon əldə edə bilər. Smartfonu əldə etmək üçün 1 “Nar” nömrəsinin korporativ tarifdə olması kifayətdir. Korporativ tarif planlarına şirkətdaxili limitsiz danışıq dəqiqələri əlavə edilir. Sözügedən tariflər aylıq 8 AZN-dən başlayan abunə haqqı ilə təklif olunur. İnternetdən daimi istifadə edən iş adamları isə “Nar”-ın pulsuz 4G data modem və data nömrələrini əldə edə və 1 il müddətində, xüsusi endirimlə, aylıq 20 GB mobil internetdən yararlana bilər.
Korporativ tərəfdaşlıq üçün 777 telefon nömrəsi və ya business-nar@azerfon.az elektron poçt ünvanı vasitəsilə əlaqə saxlamaq olar. Təkliflərdən yalnız sahibkarlıq fəaliyyəti ilə məşğul olan hüquqi və ya fiziki şəxslər yararlana bilərlər.

• Number of corporate customers of Nar keeps growing
Nar – the youngest and innovative mobile operator in the country increases the number of its corporate customers year by year. During the past year, the number of mobile operator’s corporate customers increased by 30%.
Paying a dedicated attention to each and every customer, Nar holds regular meetings with its corporate clients. The main reason for holding these meetings is provide the corporate customers with information about the new offers of the mobile operator and strengthen the corporate ties with these companies. Yet another meeting was organized with participation of almost 100 representatives from 250 companies.  At the meeting, which took place at the “Cinema Plus” cinema, the guests were invited to watch a movie at the “Nar” hall. After the movie, a lottery was held among the participants and the winners received special gifts from Nar.
Nar increases the number of its business partners from year to year and now proposes cooperation with even more beneficial terms. By becoming a corporate customer of Nar, the business owners get an opportunity to benefit from one of the offers, which suits their business needs in the best way, and enjoy high quality communication and advantageous prices. By selecting one of the corporate offers, the customers are able to get a new model smartphone at a favorable price.  To get the smartphone at least one Nar number should be used under the corporate tariff. Moreover, unlimited calling minutes within company were added to the corporate tariff plans. The said tariffs are offered with subscription fee starting from 8 AZN per month. Businessmen who use the internet on regular basis can benefit from a free 4G data modem of Nar, get the data numbers and get the 20 GB of mobile internet per month with a special discount during a one year period.
To start the corporate partnership one can simply call 777 or write an email to business-nar@azerfon.az. The offers shall be available only for physical persons or legal entities engaged in commercial activity.