“Nar”ın dəstəyilə 10 abituriyent tələbə adını qazandı
“Nar”ın “Gələcəyini Qur!” layihəsi ilə əməkdaşlıq çərçivəsində universitetə hazırlıq xərclərini öz üzərinə götürdüyü şagirdlərin hamısı tələbə adını qazanıb. Qarabağ müharibəsi veteranları və hərbçi ailələrindən olan məktəblilərin 100 %-lik nəticəsi münasibəti ilə “Nar” bu gəncləri təbrik edir və növbəti təhsil pilləsində də onlara müvəffəqiyyət arzu edir.
Qeyd edək ki, “Gələcəyini Qur!” layihəsi təhsilini davam etdirmək istəyən 11-ci sinif şagirdlərini müəyyən edərək onlar üçün bir il ərzində universitetə hazırlıq, psixoloji dəstək və şəxsi inkişafa yönəlmiş müxtəlif təlim, səfər və tədbirlər təşkil edir. Elm və Təhsil Nazirliyinin dəstəyi və bir sıra şirkətlərin maliyyə dəstəyi ilə fəaliyyət göstərən “Gələcəyini Qur!” layihəsinin əsas məqsədi aztəminatlı ailələrdən olan potensiallı gənclərin ali təhsilə yiyələnmələrinə dəstək olmaqdır.
“Nar” elm və təhsilə dəstək istiqamətində davamlı layihələr həyata keçirir. Mobil operatorun korporativ sosial məsuliyyət istiqamətində gördüyü layihələrlə nar.az/projects vasitəsilə tanış ola bilərsiniz.

С поддержкой «Nar», 10 абитуриентов стали студентами
Все школьники участвующие в проекте «Построй свое будущее!», в рамках которого «Nar» финансировал расходы на подготовку в вузы, получили звание студентов. «Nar» поздравляет школьников со 100% результатом и желает им удачи в будущих учебных начинаниях.
Следует отметить, что проект «Построй свое будущее!», выявляет учащихся 11-х классов, желающих продолжить обучение, и организует для них различные тренинги, поездки и мероприятия, направленные на подготовку к поступлению в университет, психологическую поддержку и личностное развитие. Проект «Построй свое будущее!», действующий при поддержке Министерства науки и образования и ряда компаний, имеет своей целью - поддержку молодых людей из малообеспеченных семей, имеющих желание и потенциал учиться в получении высшего образования.
«Nar» постоянно реализует проекты в направлении поддержки науки и образования. Ознакомиться с проектами, осуществляемыми мобильным оператором в рамках корпоративной социальной ответственности, можно на странице nar.az/projects.