“Nar” Zəfər və Bayraq Günü münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik etdi!
Tariximizin şanlı günlərinə xüsusi önəmlə yanaşan “Nar” və Azərbaycan Könüllü Təşkilatları İttifaqı, Zəfər günü münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik etdi. 8 Noyabr “Zəfər günü” və 9 Noyabr “Bayraq günü” münasibətilə vətəndaşlara şanlı Azərbaycan bayraqları hədiyyə olundu. Təşəbbüs “Nar” və AKTİ-dən 200 könüllünün birgə iştirakı ilə paxtaxtın mərkəzi küçələrində həyata keçirilib. Vətəndaşlarımızın böyük sevinc və qürur hissi ilə qarşıladığı layihədən görüntüləri buradan izləyə bilərsiniz.
Bildirək ki, “Nar” öz korporativ sosial məsuliyyət strategiyası çərçivəsində Azərbaycan xalqına qələbə sevincini yaşadan qəhrəman əsgərləri və onların övladlarını, eləcə də hərbi əməliyyatlardan zərər çəkən mülki əhalini əhatə edən mühüm əhəmiyyətli layihələr həyata keçirməkdədir. Bu istiqamətdə mobil operatorun layihələri haqqında ətraflı məlumatı nar.az/projects səhifəsindən əldə edə bilərsiniz.

«Nar» поздравил азербайджанский народ с Днем Победы и Флага!
«Nar» и Союз волонтёрских организаций Азербайджана, придающие особое значение славным дням нашей истории, поздравили азербайджанский народ с Днем Победы. По случаю «Дня Победы» 8 ноября и «Дня флага» 9 ноября, гражданам были вручены азербайджанские флаги. Инициатива была реализована на центральных улицах города при совместном участии «Nar» и 200 волонтеров из Союза волонтёрских организаций Азербайджана. Здесь вы можете посмотреть кадры с проекта, который наши горожане встретили с большой гордостью.
Отметим, что в рамках своей стратегии корпоративно-социальной ответственности «Nar» реализует важные проекты охватывающие наших героических солдат и их детей, принесших радость победы народу Азербайджана, а также гражданскому населению пострадавшему от военных действий. Подробную информацию о проектах мобильного оператора можно получить на странице nar.az/projects.