“Nar” Zəfər və Bayraq Günü münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik etdi!
Tariximizin şanlı günlərinə xüsusi önəmlə yanaşan “Nar” və Azərbaycan Könüllü Təşkilatları İttifaqı, Zəfər günü münasibətilə Azərbaycan xalqını təbrik etdi. 8 Noyabr “Zəfər günü” və 9 Noyabr “Bayraq günü” münasibətilə vətəndaşlara şanlı Azərbaycan bayraqları hədiyyə olundu. Təşəbbüs “Nar” və AKTİ-dən 200 könüllünün birgə iştirakı ilə paxtaxtın mərkəzi küçələrində həyata keçirilib. Vətəndaşlarımızın böyük sevinc və qürur hissi ilə qarşıladığı layihədən görüntüləri buradan izləyə bilərsiniz.
Bildirək ki, “Nar” öz korporativ sosial məsuliyyət strategiyası çərçivəsində Azərbaycan xalqına qələbə sevincini yaşadan qəhrəman əsgərləri və onların övladlarını, eləcə də hərbi əməliyyatlardan zərər çəkən mülki əhalini əhatə edən mühüm əhəmiyyətli layihələr həyata keçirməkdədir. Bu istiqamətdə mobil operatorun layihələri haqqında ətraflı məlumatı nar.az/projects səhifəsindən əldə edə bilərsiniz.

“Nar” congratulated the people of Azerbaijan on the occasion of Victory and Flag Day!
Attaching utmost importance to the glorious days of our history, Nar and the Union of Volunteer Organizations of Azerbaijan congratulate the people of Azerbaijan on Victory Day. The glorious Azerbaijani flags were presented to the citizens on the occasion of 8th of November - Victory Day and 9th of November – Flag Day. The initiative was carried out at the central streets of the city with the participation of Nar and 200 volunteers from the Union of Volunteer Organizations of Azerbaijan. Click here to watch the images from the project, which our citizens welcomed with great joy and pride.
Note that Nar has implemented important projects under its corporate social responsibility strategy, aiming for the heroic soldiers and their children, who brought the joy of victory to the people of Azerbaijan, as well as the civilian population affected by military operations. For detailed information about the mobile operator's projects, please visit us at nar.az/projects.