“Nar” SABAH Bilik yarışmasının keçirilməsinə dəstək oldu
“Nar” SABAH qrupları layihəsi çərçivəsində 1000-ə yaxın komandanın iştirak etdiyi SABAH Bilik yarışmasının təşkilinə dəstək olub. Layihənin əsas məqsədi istedadlı tələbələrin daha da stimullaşdırılması və elmi-yaradıcı təşəbbüslərinin artırılmasına töhfə verməkdir.
Qeyd edək ki, SABAH Bilik yarışmasında 200 komanda məhz “Nar”ın dəstəyi ilə keçirilmiş mühəndislik üzrə Bilik Yarışmasının iştirakçısı olub. Yarışmanın final mərhələsində iştirak edən “Nar”ın İctimaiyyətlə əlaqələr departamentinin rəhbəri Əziz Axundov elm və təhsilin təşviqinə yönəlmiş layihələrin vacibliyini vurğulayıb: “Əminəm ki, intellektual yarışlar gənclərin gələcək inkişafında əvəzsiz rol oynayır. Məhz buna görə də, “Nar” bu cür intellektual yarışların keçirilməsinə hər zaman dəstək olur ”.
Elm və təhsilə marağın artırılması istiqamətində davamlı təşəbbüşlər edən “Nar”ın sosial layihələri ilə

"Nar" supported the organization of the SABAH Knowledge competition in which nearly 1000 teams participated within the SABAH groups project. The project is primarily aimed to further stimulate talented students and contribute to boosting their scientific and creative initiatives.
It should be noted that 200 teams participated in the Knowledge Competition in Engineering held with the support of “Nar”. Aziz Akhundov, Head of Public Relations Department at “Nar”, who joined the final stage of the competition, emphasized the importance of projects aimed at promoting science and education: "I am sure that intellectual competitions play an invaluable role in the future development of youth. From this viewpoint, “Nar” always supports such intellectual competitions”, he noted.
Please visit us at nar.az/projects to get more information about the social projects carried out by “Nar” to raise interest in science and education.