“Nar” milli internet resurslarına dəstək olur
Müsabiqədə iştirak üçün artıq “NETTY” təşkilat komitəsinə 6 əsas nominasiya üzrə 200-dən çox müraciət daxil olub. Növbəti mərhələdə Ekspertlər Şurası və Virtual Münsiflər heyəti “Dövlət və Cəmiyyət”, “Biznes və Maliyyə”, “Elm, Təhsil və İnnovasiya”, “Səhiyyə, İdman və Turizm”, “İnformasiya və Xəbərlər” və “Mədəniyyət, İncəsənət və Yaradıcılıq” nominasiyaları üzrə təqdim edilən layihələri qiymətləndirəcək.
Xatırladaq ki, bu gün müsabiqədə iştirak üçün müraciətlərin qeydiyyatının son günüdür. Qeydiyyat 30 noyabr saat 00:00-dək açıqdır. Müraciətlər

Nar supports national internet resources
So far, more than 200 applications in 6 main nominations have been submitted to NETTY organization committee for the participation in the competition. At the next phase, the Board of Experts and the Virtual Jury will evaluate the projects in the nominations of ‘State and Society’, ‘Business and Finance’, ‘Science, Education and Innovation’, ‘Health, Sports and Tourism’, ‘Information and News’ and ‘Culture, Art and Creativity’.
Note that, today is the registration deadline for the participation in the contest. Registration is open until 00:00 on November 30. You can submit applications via netty.az/registration.