“Nar” milli internet resurslarına dəstək olur
Müsabiqədə iştirak üçün artıq “NETTY” təşkilat komitəsinə 6 əsas nominasiya üzrə 200-dən çox müraciət daxil olub. Növbəti mərhələdə Ekspertlər Şurası və Virtual Münsiflər heyəti “Dövlət və Cəmiyyət”, “Biznes və Maliyyə”, “Elm, Təhsil və İnnovasiya”, “Səhiyyə, İdman və Turizm”, “İnformasiya və Xəbərlər” və “Mədəniyyət, İncəsənət və Yaradıcılıq” nominasiyaları üzrə təqdim edilən layihələri qiymətləndirəcək.
Xatırladaq ki, bu gün müsabiqədə iştirak üçün müraciətlərin qeydiyyatının son günüdür. Qeydiyyat 30 noyabr saat 00:00-dək açıqdır. Müraciətlər

Nar оказывает поддержку отечественным интернет - ресурсам
В Организационный комитет NETTY поступило более 200 заявок на участие в конкурсе по 6 основным номинациям. На следующем этапе Экспертный совет и Виртуальное жюри оценят проекты в номинациях: «Государство и общество», «Бизнес и финансы», «Наука, образование и инновации», «Здоровье, спорт и туризм», «Информация и новости» и « Культура, искусство и творчество».
Отметим, что сегодня последний день регистрации заявок на участие в конкурсе. Регистрация открыта до 00:00 30 ноября. Заявки принимаются на странице netty.az/registration.