“Breyn Rinq” intellektual bilik yarışının 19-cu mövsümü Nar komandasının çempionluğu ilə başa çatıb. Final mərhələsində hesabın 1:1 olmasına baxmayaraq, həlledici sualın cavabını tapan “Nar” “Kapital Bank”a qalib gələrək “Nar” kubokunun sahibi olub.
Gənclərin maariflənməsinin, dünyagörüşünün və analitik düşüncə bacarığının inkişafının cəmiyyət üçün əhəmiyyətini anlayaraq, “Nar” öz Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyası çərçivəsində ilboyu müxtəlif layihələrə dəstək verir ki, “Breyn Rinq” bilik müsabiqəsi də bunlardan biridir. Qeyd edək ki, “Breyn Rinq”in builki mövsümündə respublikanın paytaxtından 4, bölgələrindən və ali məktəblərindən isə 8 olmaqla 20 seçilmiş komanda mübarizə aparıb.

The 19th season of the intellectual knowledge competition "Brain Ring" ended with the victory of the “Nar” team. Despite the score being 1:1 in the final stage, "Nar" found the answer to the decisive question, winning the "Nar" cup by defeating "Kapital Bank" team.
Acknowledging the importance of education, world outlook and development of analytical thinking skills among youth, "Nar" supports various projects throughout the year within the framework of its Corporate Social Responsibility strategy, including the "Brain Ring" competition. It should be noted that 20 selected teams competed in this year's season of "Brain Ring", including 4 from Baku, and 8 from regions and universities.