“Nar” gənclərin şəxsi inkişafına töhfə verməyə davam edir
Ölkənin ən gənc mobil operatoru “Nar”, gənclərin şəxsi və peşəkar inkişafına təkan verən təşəbbüsləri dəstəkləməyə davam edir. Belə ki, mobil operator dünyanın ən böyük tələbə təşkilatı AIESEC-in təşkilatçılığı ilə ötən gün baş tutan "Networking. Global Volunteer və Peşəkar Mühit" tədbirinin baş sponsoru qismində çıxış edib. “Qlobal Könüllü” proqramının məzunlarını və ölkənin iri korporativ şirkətlərinin professionallarını bir araya gətirən tədbir gənclərə faydalı ünsiyyət qurmaq şansı yaradıb.
Qlobal mübadilə proqramı əsasında xaricdə təcrübə keçmək istəyən tələbələr elə həmin proqramın məzunları ilə görüşüb onların real təcrübələrini dinləyə biliblər. Bundan başqa, tədbirdə iş müsahibələrinin uğurlu keçməsi və düzgün peşə seçimi ilə bağlı mühüm məlumatlar paylaşılıb.
300-dən çox gəncin qatıldığı tədbirdə “Nar” hazırda mövcud olan iş imkanları və təcrübə proqramları ilə bağlı geniş məlumat təqdim edib.

Nar продолжает способствовать личностному росту молодежи
Nar, самый молодой оператор мобильной связи страны, продолжает поддерживать стремление молодежи к личностному росту и профессиональному развитию. Мобильный оператор выступил в качестве главного спонсора мероприятия под названием "Networking. Global Volunteer и Профессиональная среда" проведенного самой крупной студенческой организацией мира - "AIESEC". Мероприятие объединившее выпускников программы “Global Volunteer” и профессионалов различных корпораций представило молодежи шанс провести полезную беседу.
Студенты желающие пройти стажировку за границей в рамках программы глобального обмена, смогли встретиться с выпускниками той же программы и послушать о их реальном опыте. В дополнение ко всему, на мероприятии поделились необходимыми знаниями о том, как успешно пройти собеседование на работу и правильно выбрать профессию.
"Nar" представил обширную информацию о программах стажировки и текущих карьерных возможностях на мероприятии на котором принимало участие более 300 молодых людей.