“Nar” gənclər üçün iş imkanları təklif etməkdə davam edir
Gənclərin peşəkar inkişafına hər zaman xüsusi diqqət ayıran “Nar”, Azərbaycan Dillər Universitetinin Bakı Amerika Mərkəzi və “ABŞ Təhsilli Azərbaycan Məzunları” İctimai Birliyinin birgə təşəbüsü ilə mayın 18-də keçirilmiş “Karyera Günü və İş Yarmarkası”nda iştirak edib.
Tədbir boyunca ölkənin nüfuzlu şirkətlərinin nümayəndələri ilə bilavasitə ünsiyyət qurmaq imkanı əldə edən 200-dən çox tələbə və məzun, eyni zamanda “Azerfon” MMC-də (“Nar” ticarət nişanı) mövcud vakant iş yerləri haqqında məlumat alıblar. “Nar” satış, xüsusi müştərilər, biznesin təhlili üzrə mütəxəssis vakant vəzifələrinə sənəd qəbulu təşkil edib. Bundan başqa, mütəxəssislər tərəfindən aparılan təqdimatlar zamanı gənclərə böyük şirkətlərdə işləməyin üstünlükləri, əmək bazarının real və tələbkar yanları, karyera planlaşdırılması, düzgün rezyume hazırlanması və müsahibə mərhələsinə hazırlıqla bağlı faydalı məlumatlar ötürülüb.

Nar продолжает предлагать возможности трудоустройства для молодежи
Nar, уделяющий особое внимание профессиональному развитию молодежи, принял участие в «Дне карьеры и ярмарки вакансий», который состоялся 18 мая по совместной инициативе Бакинского Американского Центра Азербайджанского Университета Языков и Ассоциации азербайджанских выпускников, получивших образование в США.
В ходе мероприятия более 200 студентов и выпускников имели возможность напрямую пообщаться с представителями престижных компаний страны и получить информацию о вакансиях в ООО Azerfon (торговая марка Nar). Nar организовал прием анкет на такие вакансии, как специалисты по продажам и специальным клиентам, а также бизнес-аналитики. Кроме того, эксперты предоставили полезную информацию о преимуществах работы в крупных компаниях, реальных и сложных аспектах рынка труда, планировании карьеры, составлении правильных резюме и подготовке к этапу собеседования.