“Nar-CityNet”dən yeni abunəçilər üçün daha bir sərfəli kampaniya
1 may 2016-cı il tarixdən etibarən, “Nar-CityNet”ə abunə olan istifadəçilər sentyabr ayı üçün öncədən 1 aylıq ödəniş etməklə fiber-optik internet və IPTV xidmətlərindən 5 ay müddətində istifadə edə biləcəklər. Bu kampaniyadan yararlanmaqla yeni abunəçilər “Nar-CityNet” xidmətlərindən 4 ay ərzində tamamilə pulsuz istifadə edə biləcəklər.
Hazırda “Nar-CityNet” Bakı şəhəri və Qaradağ rayonunun Sahil qəsəbəsi ərazisində FTTB və ADSL texnologiyaları əsasında yüksəksürətli sabit internet və IPTV xidmətlərini təklif edir. Xidmətlərdən yararlanma və qoşulma (012) 5377777 əlaqə nömrəsi və *1177 qısa nömrəsi, eləcə də www.narcitynet.az saytı üzərindən mümkündür.
Xatırladaq ki, çoxfunksiyalı rabitə strategiyası çərçivəsində “Nar” mobil operatoru ölkənin ən iri sabit internet provayderlərindən biri olan “CityNet”i satın almışdır. “Nar-CityNet” layihəsi “Nar”ın çoxfunksiyalı rabitə strategiyası, ev və biznes üçün yüksəksürətli və keyfiyyətli sabit internet xidmətlərinin rəqabətədavamlı qiymətlərlə təqdim edilməsini nəzərdə tutan uzunmüddətli proqramdır.

Еще одна выгодная кампания для новых абонентов от Nar-CityNet
С 1-го мая 2016 года, произведя месячную оплату за сентябрь, новые абоненты Nar-CityNet смогут в течение 5 месяцев пользоваться услугами фибероптического интернета и IPTV. Другими словами, воспользовавшись этой кампанией, новые абоненты смогут в течение 4-х месяцев абсолютно бесплатно пользоваться услугами Nar-CityNet.
В настоящее время, Nar-CityNet предлагает услуги высокоскоростного стабильного интернета, основанного на технологиях FTTB и ADSL на территории города Баку и поселка Сахиль Гарадагского района, а также услуги IPTV. Воспользоваться услугами и подключиться можно посредством контактного номера (012) 5377777 и короткого номера *1177, а также сайта www.narcitynet.az.
Напомним, что в рамках стратегии многофункциональной связи мобильный оператор Nar купил CityNet, являющийся одним из крупнейших провайдеров стабильного интернета. Проект Nar-CityNet – это стратегия многофункциональной связи Nar, долгосрочная программа, намечающая предоставление услуг высокоскоростного стабильного интернета для дома и бизнеса по конкурентоспособным ценам.