Ən yüksək nəticə göstərən abituriyentlər mükafatlandırıldı
“Nar” ali məktəblərə qəbul imtahanları zamanı ən yüksək nəticə göstərən abituriyentləri dəyərli hədiyyələrlə mükafatlandırdı. Modern.az İnfromasiya Agentliyinin media dəstəyi ilə baş tutan layihə çərçivəsində mükafatlandırma mərasimində ilin ən uğurlu abituriyenti adını qazanan 10 gəncə “Nar”-dan ən müasir smartfonlar, eləcə də 700 AZN dəyərində balans təqdim edildi.
Tədbirdə iştirak edən qonaqlar - Elm və Təhsil Nazirliyinin nümayəndələri, təhsil ictimaiyyəti üzvləri, media mənsubları abituriyentlərlə yaxından tanış olmaq və onları şəxsən təbrik etmək imkanı qazandılar. “Nar”ın İctimaiyyətlə Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Əziz Axundov gəncləri təbrik edərək onlara gələcək təhsil və karyeralarında müvəffəqiyyətlər arzuladı. “Bu yüksək göstərici böyük əzm və zəhmətinizin bəhrəsidir. Mən inanıram ki, həyatınızda hələ bir çox uğurlar sizi gözləyir və yeni-yeni nailiyyətləriniz ilə hamımızı sevindirəcəksiniz.”
- deyə Əziz Axundov sözlərinə əlavə etdi.
Xatırladaq ki, “Nar” Modern.az İnformasiya Agentliyinin media dəstəyi ilə 2017-ci ildən bu layihəni həyata keçirir. Qeyd edək ki, təhsil, maariflənmənin inkişafı, gənclərdə oxumaq həvəsi oyatmaq “Nar”ın KSM strategiyasının ən vacib istiqamətlərindən biridir. Mobil operatorun həyata keçirdiyi layihələr haqqında ətraflı məlumatı nar.az səhifəsindən əldə etmək olar.

Nar awards applicants with record scores
The enrollees who demonstrated the highest results during the university admission exams were recognized with gifts. At the awarding ceremony held within the framework of project implemented with the support of Modern.az Information Agency, 10 most successful prospective students were presented top-rated smartphones, as well as a balance in the amount of 700 AZN.
The participants of the ceremony, such as the representatives of the Ministry of Science and Education, members of educational communities, media personnel got an opportunity to meet and personally congratulate the successful entrants. Aziz Akhundov, head of Nar's Public Relations Department, congratulated the youth and wished them success in their future studies and careers. "This high score is the result of your great perseverance and hard work. I commend you on this latest success and look forward to seeing even more great things from you." – he added.
Remarkably, Nar has been implementing this project since 2017 with the media support of modern.az Information Agency. It is worth noting that, Nar’s CSR strategy pays a special importance to education, enlightenment and encouraging the young people towards learning. For more information about Nar’s projects, please visit nar.az